Zabrze

Serwis AGD Zabrze

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Zabrze

Jeżeli poszukujesz serwisu AGD w Zabrzu, trafiłeś na właściwą stronę internetową. Jesteśmy specjalistycznym serwisem zajmującym się naprawą pralek, lodówek, zmywarek i innych urządzeń domowego AGD. Naprawy urządzeń wykonujemy w domu u Klienta. Działamy szybko dlatego jeżeli wyślesz zgłoszenie teraz masz szanse na bardzo szybki przyjazd serwisanta. Nasza marka gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. Nasz serwis AGD to wyszkolona kadra serwisantów, z wieloletnim stażem i niezbędnymi uprawnieniami. To wszystko pozwala nam prowadzić naprawy na najwyższym poziomie technologicznym. Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę serwisu agd w swoim domu. Naprawimy sprzęt na miejscu.

AGDserwis.eu to firma będąca sprawdzonym centrum serwisowym z branży naprawy sprzętu AGD. Realizujemy pogwarancyjne naprawy dużych i małych domowych urządzeń elektrycznych. Zapewniamy oryginalne części zamienne lub sprawdzone zamienniki do sprzętu AGD w atrakcyjnych cenach. Nasze atuty to kompetencja i doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletniej pracy i szkoleń jakie przechodzą nasi pracownicy. 

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Realizujemy naprawy we wszystkich miastach aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Zabrze

Twoja lodówka nie chłodzi? A może wydaje dziwne dźwięki? Nie trzeba być fachowcem, żeby powiedzieć, że jest popsuta. ale trzeba być fachowcem, żeby skutecznie ja naprawić. My tacy jesteśmy. dlatego zadzwoń do nas lub wyślij zgłoszenie droga mailowa bądź przez stronę www. Umówimy termin, przyjedziemy i naprawimy twoją lodówkę.

Naprawa piekarników i kuchenek Zabrze

Nie piecze, nie trzyma temperatury albo słabo się rozgrzewa. Te określenia na temat kuchenki lub piekarnika często słyszą nasi pracownicy. Przyczyn awarii jest wiele, czasem są mniej innym razem bardziej skomplikowane. Ale większość z nich jesteśmy w stanie naprawić. Zadzwoń do nas i umów wizytę serwisową do domu.

Naprawa zmywarek Zabrze

Zmywarki to urządzenia, które również ulegają awarii. Naprawiamy i je. Mamy do tego odpowiednie kwalifikację, wiedzę i części zamienne. Jeżeli zmywarka jest zepsuta i zmywasz naczynia ręcznie, chętnie Ci pomożemy i naprawimy twój sprzęt agd. Nasz serwis poradzi sobie z pozbyciem się większości występujących usterek tego urządzenia. Pod warunkiem, że zgłoszenie trafi do naszego serwisu.

Naprawa pralek Zabrze

Rozwalona, niesprawna pralka to uciążliwa awaria. Nie martw się, naprawimy ją. Zadzwoń do nas i zgłoś awarię pralki naszemu konsultantowi. Nasz serwis zjawi się na miejscu i wykona naprawę.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.