Dąbrowa Górnicza

Serwis AGD Dąbrowa Górnicza

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Dąbrowa Górnicza

Nasz serwis jest wyspecjalizowaną siecią naprawy AGD, która realizuje pogwarancyjny serwis takich jak urządzeń jak pralki, lodówki, zmywarki oraz mniejsze sprzęty domowego AGD. Serwisujemy urządzenia na terenie miasta Dąbrowa Górnicza. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie napraw i serwisu pogwarancyjnego sprzętu gospodarstwa domowego. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę na terenie miasta i okolic.

Serwis AGDserwis.eu to wyspecjalizowane usługi i wysoki poziom w zakresie pogwarancyjnego serwisu sprzętów AGD. Nasza sieć działa niemal w całym kraju co pozwala nam na pozyskiwanie wiedzy i doświadczenia, które wykorzystujemy w naprawach realizowanych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w serwisie takich urządzeń AGD jak: pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki i inne urządzenia elektryczne domowego użytku.

Jak pokazano powyżej, nasza sieć specjalizuje się w naprawie pralek, zmywarek, piekarników oraz lodówek. Usługi realizowane są na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Dąbrowa Górnicza

Oferujemy serwis, naprawę lodówek zamrażarek chłodziarek i sprzętu chłodniczego a terenie Dąbrowy Górniczej. Naszymi atutami jest szybki dojazd – tania i profesjonalna naprawa u Klienta w domu. Zadzwoń do nas i umów wizytę serwisową.

Naprawa piekarników i kuchenek Dąbrowa Górnicza

Równocześnie świadczona przez nas naprawa obejmuje takie urządzenia jak piekarniki i kuchenki. Niedziałająca kuchenka to spory problem, nie możemy zaparzyć kawy i herbaty nie mówiąc o przygotowaniu obiadu. Nasz serwis poradzi sobie z usunięciem większości usterek. Jeżeli posiadają Państwo nieczynną kuchenkę lub piekarnik elektryczny wystarczy zamówić wizytę naszego serwisanta.

Naprawa zmywarek Dąbrowa Górnicza

Wykonujemy pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Zmywarka to dzisiaj urządzenie powszechne ale jak każda maszyna również zmywarka ulega awarii. Nie należy się tym przejmować. wystarczy zgłosić usterkę a nasz serwisant przyjedzie i usunie problem.

Naprawa pralek Dąbrowa Górnicza

Pralka powinna działać, jeżeli nie działa należy ją naprawić lub wymienić na nową. Taki zakup nierzadko wiąże się z wydatkiem powyżej 1 tysiąca złotych. Z nami naprawa będzie zdecydowanie tańsza.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.