Naprawa Pralek

Naprawa pralek

Zamów serwis: 570 940 950

Aby zamówić serwis i konserwacja pralek, zadzwoń do nas. Oprócz tego prowadzimy serwis urządzeń piorących wszystkich producentów. Teraz zadzwoń i umów mobilny serwis AGD z dojazdem do domu.

naprawa pralki

Serwis pralek

Skorzystaj z doświadczenia naszych serwisantów i profesjonalnej naprawy pralek, którą realizujemy od wielu lat. W celu zamówienia serwisanta wystarczy zadzwonić na naszą infolinie i zgłosić awarię. Następnie podczas rozmowy konsultant zapyta się o markę pralki i objawy awarii. Dzięki temu serwisant będzie dobrze przygotowany do naprawy. Między innymi przyjedzie z częściami zamiennymi do twojego modelu pralki. W końcu podczas rozmowy ustalisz z naszym pracownikiem dogodny czas przyjazdu serwisanta. Skutkiem tych ustaleń nasz technik bezzwłocznie zjawi się w twoim domu o wyznaczonej porze.

Jak widać pralki podobnie jak każde inne urządzenia elektryczne mogą ulec awarii. Dlatego niezależnie od tego czy z pralki wycieka woda, nie chce się włączyć albo wydaje dziwne dźwięki przy wirowaniu, zgłoś się do nas. W efekcie nasz serwisant pomoże Tobie w rozwiązaniu każdego problemu z niedziałającą pralką. Szczególnie, że specjalizujemy się w trudnych usterkach dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

W momencie kiedy pralka ulegnie awarii należy skontaktować się z naszym serwisem. W tej sytuacji wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać zgłoszenie e-mailem. W przypadku kiedy kontakt nastąpił przez naszą infolinie, pracownik przyjmie zgłoszenie i bezzwłocznie umówi serwisanta. Zawsze gdy wyślą do nas Państwo zgłoszenie drogą mailową, skontaktujemy się w celu umówienia wizyty serwisanta. Ostatecznie nasz fachowiec, przyjedzie do Państwa i naprawi uszkodzoną pralkę.

Mówiąc inaczej naprawiamy różne urządzenia AGD

Analogicznie do usług zapewniających serwis pralki, świadczymy usługi serwisu innych urządzeń AGD. W związku z tym, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż pralka, możesz naprawić więcej uszkodzonych urządzeń podczas jednej wizyty. Podsumowując, zobacz jaki jeszcze sprzęt serwisowany jest przez naszych techników.

Naprawa pralek
PRALKI

Pogwarancyjny serwis pralek i suszarek do ubrań znanych producentów sprzętu AGD.

KUCHENKI

Kuchenki elektryczne najpopularniejszych marek producentów sprzętu AGD.

Naprawa zmywarek
ZMYWARKI

Pogwarancyjna naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
LODÓWKI

Bezzwłoczna naprawa lodówki, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
PIEKARNIKI

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Obecnie świadczymy także usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Gdzie może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Od razu zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Jak widać naprawiamy pralki większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Jak wyżej realizujemy pogwarancyjna naprawa pralek takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów pralek.

AGDserwis.eu świadczymy mobilne usługi serwisowe w zakresie pogwarancyjnej naprawy i konserwacji pralek.  Prowadzimy serwis urządzeń piorących wszystkich producentów. Dzięki temu, że jednocześnie dostarczamy części zamienne do pralek, naprawa dokonywana jest na miejscu u klienta bez potrzeby transportowania urządzenia. W naszym magazynie znajdują się najniezbędniejsze części wykorzystywane do naprawy pralki. Dzięki szerokiej gamie produktów możemy zaoferować do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w konkurencyjnych cenach.

Szybko zleć naprawę Pralki

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę swojej pralki. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń

Teraz zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.

Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Następnie serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Natychmiast naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.

Ile kosztuje naprawa pralki?

Jak zauważono pralka to z pewnością urządzenie, które jest niezbędne w każdym domu. Zwłaszcza kiedy mamy dużą rodzinę, trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez maszyny do prania ubrań. W istocie pralka ułatwia nam życie każdego dnia. Jednak jak w przypadku każdego urządzenia technicznego, z czasem części i podzespoły ulegają eksploatacji. Z tego powodu pralka przestaje prawidłowo funkcjonować lub w ogóle odmawia posłuszeństwa i nie chcę działać. W takiej sytuacji nie musimy od razu kupować nowego sprzętu, często wydając sumy przekraczające tysiąc złotych. Zazwyczaj znacznie lepiej przeprowadzić naprawę. Dzięki temu w większości przypadków pralka po reperacji może prać ubrania jeszcze przez długi czas. Ostatecznie w końcowym rozrachunku oszczędzają sobie Państwo niepotrzebnego wydatku.

Podsumowując, trudno oszacować koszty naprawy nie znając przyczyn awarii.  Ponieważ cena naprawy pralki zależna jest od kilku czynników. W istocie AGD serwis może dokonać wstępnej wyceny telefonicznej lub jeżeli jest to niemożliwe wycenę przeprowadzi po oględzinach na miejscu. Odpowiednio wyjaśniając szacunkowy koszt usługi, w tym cenę naprawy, koszt części części zamiennych do pralki i czas potrzebny na usunięcie awarii. Pod warunkiem, że jest to możliwe. Dlatego należy pamietać, że wycena zwykle jest przybliżona i faktyczny koszt przedstawiany jest, gdy zostanie wykonana pełna diagnoza problemu. Niemniej jednak w większości przypadków koszt naprawy pralki jest zdecydowanie niższy od zakupu nowego urządzenia.