Naprawa Pralek

Naprawa pralek

Zamów serwis: 570 940 950

Serwis i konserwacja pralek. Prowadzimy serwis urządzeń piorących wszystkich producentów. Zadzwoń i umów serwisanta.

naprawa pralki

Serwis pralek

Pralki podobnie jak każde inne urządzenia elektryczne mogą ulec awarii. Dlatego niezależnie od tego czy z pralki wycieka woda, nie chce się włączyć albo wydaje dziwne dźwięki przy wirowaniu, zgłoś się do nas. W efekcie nasz serwisant pomoże Tobie w rozwiązaniu każdego problemu z niedziałającą pralką. Szczególnie, że specjalizujemy się w trudnych usterkach dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Pralka to z pewnością urządzenie, które jest niezbędne w każdym domu. Zwłaszcza kiedy mamy dużą rodzinę, trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez maszyny do prania ubrań. Pralka ułatwia nam życie każdego dnia. Jednak jak w przypadku każdego urządzenia technicznego, z czasem części i podzespoły ulegają eksploatacji. Z tego powodu pralka przestaje prawidłowo funkcjonować lub w ogóle odmawia posłuszeństwa i nie chcę działać. W takiej sytuacji nie musimy od razu kupować nowego sprzętu, często wydając sumy przekraczające tysiąc złotych. Znacznie lepiej przeprowadzić naprawę. Dzięki temu w większości przypadków pralka po reperacji może prać ubrania jeszcze przez długi czas. A jednocześnie w końcowym rozrachunku oszczędzają sobie Państwo niepotrzebnego wydatku.

Naprawa pralek – serwis AGD

W momencie kiedy pralka ulegnie awarii należy skontaktować się z naszym serwisem. W tej sytuacji wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać zgłoszenie e-mailem. W przypadku kiedy kontakt nastąpił przez naszą infolinie, pracownik przyjmie zgłoszenie i bezzwłocznie umówi serwisanta. W przypadku jeżeli wyślą do nas Państwo zgłoszenie drogą mailową, skontaktujemy się w celu umówienia wizyty serwisanta. Nasz fachowiec, przyjedzie do Państwa i naprawi uszkodzoną pralkę.

Naprawiamy AGD

Analogicznie do usług zapewniających serwis pralki, świadczymy usługi serwisu innych urządzeń AGD. W związku z tym, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż pralka, możesz naprawić więcej uszkodzonych urządzeń podczas jednej wizyty. Zobacz jaki jeszcze sprzęt serwisowany jest przez naszych techników.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy także usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Naprawiamy pralki większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa pralek takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów pralek.

AGDserwis.eu świadczymy usługi w zakresie naprawy i konserwacji pralek. Nasz serwis cały czas rozszerza obszar działania. Prowadzimy serwis urządzeń piorących wszystkich producentów. Dzięki temu, że jednocześnie dostarczamy części zamienne do pralek, większość napraw wykonywana jest na miejscu u klienta. Dodatkowo posiadamy również dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przewieźć pralkę do warsztatu. W naszym magazynie znajdują się najniezbędniejsze części wykorzystywane do naprawy pralki. Dzięki szerokiej gamie produktów możemy zaoferować do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w konkurencyjnych cenach.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.