Knurów

Serwis AGD Knurów

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Knurów

Każdy, choćby najdroższy sprzęt narażony jest na awarie. Co wtedy zrobić? Zadzwoń do nas! Z naszą firmą naprawa pralek i zmywarek w miejscowości Knurów przebiega sprawnie i skutecznie. Specjalizujemy się w pogwarancyjnym serwisie urządzeń agd w miejscowości Knurów i okolicach. Naprawiamy programatory oraz moduły sterujące w pralkach i zmywarkach. Z doświadczenia wiemy, że przy niektórych usterkach, nie zawsze konieczna jest wymiana urządzenia. wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wyślesz zgłoszenie mailowo. Nasz konsultant ustali z Tobą termin przyjazdu serwisanta, który dokona naprawy urządzenia.

Sieć serwisów – AGDserwis.eu to fachowcy specjalizujący się w naprawie pogwarancyjnej urządzeń AGD, takich jak pralki, lodówki czy zamrażarki. Jesteśmy organizacją działającą w wielu miejscowościach. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu dostęp do świetnie wykwalifikowanych techników z rozległą wiedzą na temat najczęściej występujących awarii i metod ich naprawy. Dodatkowo zapewniamy części do naprawy urządzeń, zarówno oryginalne jak i zamienniki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Knurów

Lodówki to urządzenia często serwisowane przez naszych pracowników. Ponieważ jest to urządzenie intensywnie eksploatowane to od czasu do czasu mogą przytrafić się niedogodności związane z awaria. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup nowej lodówki to spory wydatek. Ale istnieje wielka szansa, że twoją lodówkę da się naprawić. Nasi serwisanci zajmują się naprawą i serwisem lodówek. Gwarantując przy tym niezawodność i szybką realizację zlecenia. Zadzwoń do nas.

Naprawa piekarników Knurów

Naprawiamy piekarniki niemal wszystkich dostępnych marek. W naszej ofercie znajdziesz naprawę piekarników elektrycznych z dojazdem na terenie miasta Knurów. Dokładamy wszelkich starań aby naprawa piekarników przebiegała sprawnie i szybko. Zadzwoń do nas i zamów serwis AGD z dojazdem do domu.

Naprawa zmywarek Knurów

Jesteśmy jednym z bardziej doświadczonych serwisów świadczących usługę naprawy zmywarek w województwie śląskim. Specjaliści dokonują napraw zmywarki bezpośrednio na miejscu awarii pod wskazanym adresem. Dzięki temu nie musisz wozić ciężkiego sprzętu do serwisu. Cały proces odbywa się na miejscu u Ciebie w domu. W związku z tym jeżeli Państwa zmywarka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. Zajmiemy się permanentnym usunięciem przyczyn defektu i przywrócimy sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa pralek Knurów

Na dłuższą metę pozbawiona sprawności pralka to uciążliwa awaria. W skrócie jest to jeden z powszechniej psujących się urządzeń AGD. Często do awarii doprowadza nie używanie substancji zmiękczających wodę. Jest to szczególnie ważne jeżeli mamy do czynienia z twardą wodą, która z czasem uszkadza części pralki. Mimo to w przeważającej części przypadków usterki można usunąć, tym samym przywracając sprzęt do pełnej sprawności. Jeżeli mają Państwo niedziałającą pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić serwis, który ją naprawi.

Naprawa kuchenek Knurów

Nasi serwisanci są odpowiednio szkoleni i wyposażeni. Jako profesjonalny serwis sprzętu AGD posiadamy w szeregach naszej śląskiej firmy specjalistów od naprawy kuchenek elektrycznych. Nie zwlekaj i zadzwoń na nasza infolinię, im szybciej to zrobisz tym szybciej będziesz się cieszyć z naprawy sprzętu AGD.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.