Bytom

Serwis AGD Bytom

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Bytom

Posiadasz niesprawny sprzęt AGD, który potrzebuje profesjonalnej naprawy? Idealnie trafiłeś, prowadzimy serwis sprzętu AGD w mieście Bytom .Specjalizujemy się w naprawie pralek, zmywarek, lodówek i innych urządzeń elektrycznych gospodarstwa domowego. Obejmujemy swoim zasięgiem obszar miasta Bytom i okolice. Szukasz firmy, która zajmie się naprawą Twojej lodówki, zmywarki, pralki lub innego urządzenia w ekspresowym tempie w Bytomiu lub okolicy? Dobrze trafiłeś! Mamy ogromne doświadczenie w branży naprawy AGD zarówno renomowanych marek, jak i tych mniej znanych na polskim rynku. Nasi fachowcy szybko naprawią zepsuty sprzęt. Wyślij do nas zgłoszenie i umów wizytę serwisanta, w dogodnym dla Ciebie czasie. Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy serwisem AGDserwis.eu, jedna z najwiekszych sieci naprawy sprzętu AGD w Polsce. Nasze usługi charakteryzuje rzetelność i wysoka jakość. Specjalizujemy się w naprawie takich urządzeń jak: pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki i inne sprzęty elektryczne domowego użytku. Nasz serwis sprzętu agd realizuje naprawy na miejscu w domu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź. Jeżeli niedziałające urządzenie znajduje się w innej miejscowości, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kryterium przyjazdu do wskazanej miejscowości.

Naprawa lodówek Bytom

Lodówki często realizowane naprawy w naszym serwisie w Bytomiu. Są popularnym urządzeniem dostępnym w każdym domu, dlatego często mamy do czynienia z ich naprawą. To sprawia, ze mamy bardzo duże doświadczenie w ich serwisowaniu. dotyczy to zarówno lodówek jak i zamrażarek. W sytuacji jeżeli twoja lodówka lub zamrażarka nie jest sprawna skontaktuj się z nami.

Naprawa zmywarek Bytom

Zmywarka to kolejne urządzenie, którego naprawę często realizują nasi serwisanci. Ponieważ zapewniamy pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Bytomia i okolic, często jesteśmy proszeni o pomoc w ich naprawie. Z tego powodu oraz ogromnej ilości przeprowadzonych napraw, jesteśmy jednym z bardziej doświadczonych serwisów świadczących usługę naprawy zmywarek w mieście. dlatego jeżeli Państwa zmywarka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. 

Naprawa pralek Bytom

Naprawa pralek to dla nas chleb powszedni. Jest to urządzenie podlegające intensywnej eksploatacji w niesprzyjających warunkach. Głównie za sprawą twardej wody, która działa destrukcyjnie na części mechaniczne w pralce. Ale i z tym sobie poradzimy. W większości przypadków pralkę uda się naprawić, chociaż zdarzają się ekstremalne przypadki. Wyślij do nas zgłoszenie, telefonicznie lub mailowo, nasz konsultant przyjedzie i sprawdzi przyczynę awarii twojej pralki.

Naprawa kuchenek i piekarników Bytom

Serwisujemy również piekarniki i kuchenki elektryczne na terenie miasta Bytom. 

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.