Wrocław

Serwis AGD Wrocław

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Wrocław

Szybki serwis agd, który zrealizuje naprawę niesprawnego sprzętu AGD u Ciebie w domu. Nasza sieć naprawy działa na terenie całego Wrocławia i okolicznych miejscowości. Jeżeli posiadasz niesprawną lodówkę, zmywarkę lub inne urządzenie domowego agd, zgłoś usterkę przez nasza infolinię lub mailowo. Nasz pracownik umówi serwisanta na wskazaną przez Ciebie godzinę. Specjalizujemy się w pogwarancyjnej naprawie sprzętu AGD. Lubimy wyzwania, specjalizujemy się w trudnych przypadkach dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Charakteryzuje nas rzetelność i profesjonalizm, usuwamy usterki szybko, solidnie i sprawnie. Nasi technicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi uprawnieniami i wysokimi kwalifikacjami. Zapraszamy do kontaktu.

Sieć naprawy – AGDserwis.eu to zespół specjalistów, którzy od wielu lat specjalizują się w naprawie urządzeń agd. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybką i sprawną naprawę większości urządzeń agd używanych w domu. W szczególności specjalizujemy się w naprawie pralek, lodówek i zmywarek. Sieć naprawy działa w najwiekszych miastach Polski takich jak stolica województwa dolnośląskiego – Wrocław. Ale zasięg naszej działalności obejmuje również mniejsze miejscowości. Dlatego jeżeli twoje niedziałające urządzenie znajduje się w innej lokalizacji niż Wrocław, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kryterium przyjazdu do wskazanej miejscowości.

Naprawa AGD Wrocław, dzielnice i osiedla

Oferujemy rzetelne usługi i wysoką jakość w dziedzinie pogwarancyjnej naprawy sprzętów AGD na terenie miasta Wrocław. Nasze usługi realizujemy we wszystkich dzielnicach i osiedlach miasta Wrocław: Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Ołtaszyn, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole-Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki. W przypadku okolicznych miejscowościach takich jak: Oleśnica, Trzebnica, Oława, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Oborniki Śląskie, Jelcz-Laskowice, Sobótka, Samotwór, Radwanice Długołęka, Kiełczów – prosimy o kontakt w celu potwierdzenia warunków dojazdu do wskazanej miejscowości.

Naprawa lodówek Wrocław

We Wrocławiu bardzo często realizujemy naprawy lodówek. Najczęstszą przyczyną usterek w lodówkach jest uszkodzony moduł sterujący lub termostat. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna awarii lodówki nasz serwis agd, przyjedzie i dokona naprawy niedziałającego urządzenia. Dotyczy to zarówno lodówki jak i zamrażarki. Wystarczy, że zadzwonisz na nasz serwis i zgłosisz awarię.

Naprawa zmywarek Wrocław

Zmywarki to kolejne urządzenie często serwisowane we Wrocławiu. Wynika to z coraz większej popularności zmywarek w polskich domach.  Odpowiadając na potrzeby naprawy zmywarek, zapewniamy pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Wrocławia i okolic. Nasi serwisanci z powodu wieloletniego doświadczenia i ogromnej ilości przeprowadzonych napraw, są w stanie szybko zdiagnozować i naprawić uszkodzona zmywarkę na miejscu w domu klienta. W związku z tym jeżeli Państwa zmywarka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta.

Naprawa pralek Wrocław

Pralka to urządzenie poddane dużym obciążeniom zarówno pod względem mechanicznym jak i intensywności pracy.W przypadku pralki częstą przyczyną awarii jest twarda woda, która z czasem uszkadza podzespoły pralki. W większości przypadków da się usunąć awarię. Dlatego jeżeli mają Państwo niedziałającą pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić serwis, który ją naprawi. Bez wątpienia zajmiemy się permanentnym usunięciem przyczyn defektu i przywrócimy sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa kuchenek Wrocław

Nasz serwis realizuje usługę naprawy kuchenek. Ta usługa również cieszy się popularnością na terenie miasta Wrocław. Jeżeli potrzebujesz naprawy kuchenki, napisz do nas i umów wizytę naszego technika. Twój piekarnik lub kuchenka, będą znowu sprawne.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.