Kraków

Serwis AGD Kraków

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Kraków

Trafiłeś na naszą stronę ponieważ poszukujesz serwisu AGD w Krakowie? Jeżeli tak, to jesteś na właściwej drodze. Nasz serwis to renomowana sieć naprawy domowego agd, działająca w wielu rejonach Polski. Tym samym zadbamy o kondycję twoich urządzeń agd takich jak pralka, lodówka, zamrażarka, zmywarka czy piekarnik. W trosce o Twój komfort dojedziemy do Ciebie na terenie całego Krakowa. W przeciwieństwie do wielu serwisów agd lubimy trudne przypadki. W efekcie specjalizujemy się w szczególnie w trudnych usterkach. Lubimy wyzwania dlatego zapraszamy Ciebie do kontaktu z nami. Zadzwoń teraz i zamów serwis AGD. Dzięki temu nasz technik dojedzie na miejsce i pomoże w rozwiązaniu problemu z niesprawnym urządzeniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Niech tak będzie, nasza sieć naprawy – AGDserwis.eu to rzetelne firma, która naprawia sprzęt tysiącom klientów w całej Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość poparta pozytywnymi opiniami naszych klientów. Nasi serwisanci posiadają wymagane kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami w dziedzinie AGD, co pozwala na skuteczne naprawy współczesnych urządzeń. Uczestniczymy w szkoleniach kierunkowych, które pozwalają na zapoznanie się z najnowszymi trendami i najczęściej występującymi usterkami. To wszystko sprawia, że nasze usługi wykonywane są rzetelne, profesjonalne i bezpiecznie.

Kraków i inne miasta

Nasz serwis prowadzi naprawy urządzeń agd we wszystkich dzielnicach Krakowa: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta. Należy pamiętać, że dojazd naszego serwisu możliwy jest również do innych miejscowości niedaleko Krakowa a nawet całego województwa małopolskiego. W związku z tym jeżeli mieszkasz w takiej miejscowości jak: Wieliczka, Skawina, Balice, Zielonki, Bochnia, Myślenice, Wadowice – zadzwoń do nas i dowiedz się jakie są warunki dojazdu. Poniżej prezentujemy najczęściej naprawiane urządzenia, które serwisują nasi technicy.

Naprawa lodówek Kraków

Do najpowszechniejszych usterek lodówek można zakwalifikować nieprawidłowe funkcjonowanie termostatu co w konsekwencji prowadzi do nadmiernego lub niedostatniego chłodzenia w lodówce. Kolejną często spotykana awarią lodówki jest nieszczelność w systemie obiegu czynnika chłodniczego. Również uszkodzenia agregatu zdarzają się często. W związku z tym oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z naprawą oraz serwisem lodówek oraz urządzeń chłodniczych na terenie Krakowa i okolic.

Naprawa kuchenek i piekarników Kraków

Nasza działalność serwisowa obejmuje takie urządzenia jak piekarniki. Najczęściej spotykana awaria piekarnika to uszkodzony termostat lub przepalone styki w zegarze. Nasi technicy perfekcyjnie znają zasady działania piekarników i ich najczęstsze usterki. Twój piekarnik nie działa?  Zadzwoń do nas, naprawimy niesprawny sprzęt AGD.

Naprawa zmywarek Kraków

Twoja zmywarka przestała działać? Naprawiając stary sprzęt agd masz pewność, że będzie jeszcze długo działał a koszt naprawy będzie niższy niż zakup nowego AGD. Jak najbardziej zapewniamy Tobie pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Krakowa i okolic. Jeżeli Państwa zmywarka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. Zajmiemy się permanentnym usunięciem przyczyn defektu i przywrócimy sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa pralek Kraków

Najczęstsze awarie pralek dotyczą paska klinowego bębna pralki lub działania programatora. Równie częste są problemy z pompą lub filtrem wody. Nie mniej wadliwe są grzałki, chociaż należy zaznaczyć, że problem ten dotyczy raczej gromadzącego się na niej kamienia. Mieszkanie pozbawione pralki to uciążliwa awaria dla wszystkich domowników. Jednak w przeważającej części przypadków usterki można usunąć, tym samym przywracając pralkę do pełni sprawności. Jeżeli mają Państwo niedziałającą pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić nas serwis agd. Przyjedziemy i naprawimy.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Kraków to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.