Sosnowiec

Serwis AGD Sosnowiec

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Sosnowiec

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą sprzętu AGD gospodarstwa domowego w sosnowcu. Dokonujemy pogwarancyjnych napraw większości urządzeń domowego AGD na rynku. Możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym, który zawsze stara się, aby usługa została wykonana szybko i na najwyższym poziomie. Dbamy o jakość świadczonych usług dlatego nasi serwisanci są odpowiednio przeszkoleni i mają wymagane kwalifikacje. Z nami nie będziesz długo martwił się zepsutą lodówką czy zmywarką – naprawimy je nie tylko szybko, ale także skutecznie! Wyślij zgłoszenie a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi godziny przyjazdy technika naprawiającego sprzęt. Możliwe, że już dzisiaj naprawimy twoją lodówkę czy pralkę. Zapraszamy do kontaktu i zamówienia naszego serwisu AGD w Sosnowcu.

Sieć naprawy – AGDserwis.eu to profesjonalne usługi naprawy w Sosnowcu. Naprawiamy pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki i inne sprzęty elektryczne domowego użytku. Jesteśmy sprawdzoną, renomowana siecią, która działa w całym kraju. Do tej pory udało nam sie naprawić dziesiątki tysięcy niesprawnych urządzeń AGD.

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Sosnowiec

Lodówka pomimo tego, że czasem się zepsuje, to urządzenie, które może i powinno działać latami. Jeżeli twoja lodówka przestała działać istnieje ogromna szansa, ze uda nam się ja naprawić. Wyślij do nas zgłoszenie, nasi technicy mają sporą praktykę w usuwaniu usterek związanych z działaniem urządzeń chłodniczych. Zarówno lodówek jak i zamrażarek. Dlatego masz niemal pewność, że uda nam się ją naprawić.

Naprawa piekarników Sosnowiec

Naprawiamy piekarniki na terenie Sosnowca. Jeżeli masz problem z tym urządzeniem, nie martw się. Z dużym prawdopodobieństwem nie będziesz musiał kupować nowego. Jesteśmy ekspertami w naprawianiu sprzętów AGD. Wyślij nam zgłoszenie, przyjedziemy i rozwiążemy problem.

Naprawa zmywarek Sosnowiec

Mało kto lubi myć naczynia ręcznie. dlatego tak popularnym urządzeniem jest zmywarka. Czasem jednak, ulega ona awarii. Może nie domywa naczyń, cieknie lub się nie włącza. Przyczyna awarii może być różna. Jedno jest pewne, nikt nie chce niesprawnej zmywarki. Zadzwoń do nas, pomożemy, przyjedziemy i naprawimy niedziałająca zmywarkę w twoim domu.

Naprawa pralek Sosnowiec

Niesprawna pralka to uciążliwa awaria. zwłaszcza, jeżeli w koszu leży znajduje się dużo ubrań do prania. Czasem usterki są skomplikowane, innym razem bardziej prozaiczne. Mimo to w przeważającej części przypadków awarię można usunąć, tym samym nie będziesz musiał wydawać dużej ilości pieniędzy na nową pralkę. Jeżeli mają Państwo niedziałającą pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić serwis, który ją naprawi.

Naprawa kuchenek Sosnowiec

Zepsuta kuchenka to niewygodny problem, wszak nikt nie lubi jeść zimnego obiadu. Nasz serwis poradzi sobie z pozbyciem się większości występujących usterek tego urządzenia. Pod warunkiem, że zgłoszenie trafi do naszego serwisu.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.