Gliwice

Serwis AGD Gliwice

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Gliwice

Nasz zakład prowadzi usługi w zakresie naprawy, konserwacji i serwisu sprzętu gospodarstwa domowego dla firm oraz osób prywatnych na terenie miasta Gliwice. Nieustannie rozwijamy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Nasi technicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. To wszystko pozwala nam na świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą elektrycznego sprzętu AGD takich jak lodówki, zmywarki czy pralki. Za cel postawiliśmy sobie sprawne i szybkie działanie. Dlatego jeżeli posiadasz niedziałający sprzęt wymagający naprawy. zadzwoń do nas w tej chwili, możliwe że naprawimy go jeszcze tego samego dnia.

Czym jest sieć AGDserwis.eu? Jesteśmy firmą świadczącą usługi serwisowe na terenie całego kraju. Charakteryzują nas profesjonalne usługi i wysoka jakość w dziedzinie pogwarancyjnej naprawy sprzętów AGD. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób potrzebujących pomocy w naprawie niesprawnego urządzenia AGD. Chcemy pomów w rozwiązaniu ch problemów i przywrócić sprzęt do pełnej sprawności. Krótko mówiąc naprawimy: pralkę, lodówkę, zmywarkę, piekarnik i kuchenkę w twoim domu. Sprawnie i za rozsądną cenę. Dlatego jeżeli niedziałające urządzenie znajduje się w innej miejscowości, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kryterium przyjazdu do wskazanej miejscowości.

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź

Naprawa lodówek Gliwice

Naprawa lodówki to trudny temat. Zepsuta lodówka zawsze oznacza poważną sprawę i niesie ze sobą dodatkowe niedogodność dla domowników. Każdy chciałby się pozbyć tego problemu jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem. I dzięki nam jest to możliwe. Zadzwoń do nas i opowiedz o awarii, nasz technik przyjedzie pod wskazany adres i usunie usterkę.

Naprawa zmywarek Gliwice

W Gliwicach nie działa twoja zmywarka? Masz kłopot z niedomytymi naczyniami lub stojącą wodą w urządzeniu? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy prawdziwymi fach mistrzami od zmywarek. Umów się na wizytę a my rozwiążemy twój problem.

Naprawa pralek Gliwice

Skorzystaj z naszej oferty naprawa pralek w Gliwicach. Zapewniamy Tobie szybkie terminy i świetnych fachowców. Nasi technicy to osoby z wieloletnim stażem i doskonałą znajomością technicznych niuansów działania pralki. Zapewnimy Ci najlepszy serwis AGD Gliwice.

Naprawa kuchenek i piekarników Gliwice

Zapewniamy serwis i naprawę niesprawnych urządzeń kuchennych. Zarówno piekarników elektrycznych jak i kuchenek elektrycznych, Nasi serwisanci to doskonali fachowcy. Zadzwoń do naszego konsultanta, umówimy Ci ekspresową wizytę serwisową w twoim domu.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.