Serwis klimatyzacji

Klimatyzatory i pompy ciepła

Zadzwoń: 570 940 950

Montaż i sprzedaż klimatyzatorów domowych i pomp ciepła. Wycena i doradztwo GRATIS! Zadzwoń i umów spotkanie.
serwis klimatyzacji

Klimatyzatory - wycena i doradztwo gratis!

Nowoczesne klimatyzatory charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną. Pozwala to na ekonomiczne korzystanie zarówno z chłodzenia jak i ogrzewania pomieszczeń. Nasza firma prowadzi sprzedaż i montaż klimatyzatorów domowych. W związku z tym doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń. Dopasowujemy ich wydajność i parametry do wymogów oraz wielkości klimatyzowanych pomieszczeń. Zapewniamy darmową wycenę i doradztwo. Posiadamy przeszkolony zespół profesjonalistów dlatego możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom obsługi. Zarówno jeżeli chodzi o konsultację z zakresu doboru urządzeń jak i późniejszego wsparcia przy ich konserwacji i serwisie.

Wykonujemy bezpłatną wycenę i doradztwo w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie. Podczas spotkania porozmawiamy o Państwa potrzebach oraz możliwościach i na tej podstawie zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania. Doradztwo jest BEZPŁATNE, zapraszamy do kontaktu.

Pompy ciepła - wycena i doradztwo gratis!

Pompa ciepła to nowoczesne i ekologiczne urządzenie grzewcze, które stanowi jeden z najwydajniejszych sposób ogrzewania domu. Nasza firma prowadzi sprzedaż i montaż pomp ciepła. Doradzamy w zakresie wyboru pomp ciepła biorąc pod uwagę uwarunkowania wpływające na ich wydajność. W związku z tym zapewniamy darmową wycenę i doradztwo. Posiadamy przeszkolony zespół profesjonalistów dlatego możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom obsługi. Zarówno jeżeli chodzi o konsultację z zakresu doboru urządzeń jak i późniejszego wsparcia przy ich konserwacji i serwisie.

Wykonujemy bezpłatną wycenę i doradztwo w zakresie doboru pomp ciepła. Wystarczy zadzwonić i umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Podczas spotkania porozmawiamy o Państwa potrzebach i na tej podstawie zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania. Doradztwo jest BEZPŁATNE, zapraszamy do kontaktu.

Przegląd i serwis klimatyzacji oraz pompy ciepła

Poza sprzedażą i montażem klimatyzacji oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu przeglądów i serwisu klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu.

BEZPŁATNA wycena i doradztwo

Bezpłatnie doradzamy w wyborze klimatyzacji.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość i umów się na spotkanie. Dojazd, doradztwo i wycena klimatyzatora jest darmowa.
Serwisant AGD
2 
Spotkanie

Na spotkaniu porozmawiamy o potrzebach jakie powinna spełniać instalacja. Bezpłatnie doradzimy Tobie w kwestii wyboru klimatyzacji.

pogotowie naprawcze
3 
Oferta

Przedstawimy Tobie szczegółową niezobowiązującą ofertę na zakup i instalację klimatyzacji. Oferta jest niezobowiązująca i jej wybór zależy od Ciebie.