amica

Serwis Amica

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy urządzenia marki Amica takich jak pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki i innego domowego AGD. Zawsze gdy masz problem, zadzwoń i umów serwisanta.

Amica serwis AGD

Błyskawiczne naprawy sprzętu marki Amica. Wyjątkowo szybko i sprawnie naprawimy twoje urządzenie. Ponieważ mobilny punkt serwisowy AGDserwis.eu realizuje pogwarancyjną naprawę urządzeń AGD produkowanych przez firmę Amica. Trzeba pamiętać, że posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawie lodówek,  pralek, zmywarek i innych elektrycznych urządzeń domowego AGD różnych marek.  Mając to na uwadze pamiętaj, że serwisujemy również urządzenia innych producentów. Zatem aby zamówić serwis wystarczy wysłać zgłoszenie drogą mailową lub zadzwonić na naszą infolinię. W efekcie jeżeli wysłałeś zgłoszenie drogą mailową, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant (pamiętaj o podaniu numeru telefonu w wiadomości). Zazwyczaj podczas rozmowy konsultant zapyta o objawy awarii, które zostaną przekazane serwisantowi. Dalej razem z konsultantem ustalisz dogodną porę wizyty technika. 

Wreszcie nasz serwisant dojedzie na miejsce we wspólnie ustalonym terminie. Oczywiście technik posiada niezbędny sprzęt i narzędzia, które umożliwią naprawę sprzętu Amica na miejscu. Zdecydowanie wszyscy nasi pracownicy to osoby przeszkolone, posiadające szeroką wiedzę i wymagane uprawnienia. Następnie w naszym zespole pracują osoby o wysokiej kulturze osobistej. Ponieważ cenimy sobie wysoką jakość obsługi.

Części zamienne Amica

Jeśli szukasz śrubki lub uszczelki, potrzebnych do drobnej naprawy. Nie musisz się już tym martwić. Ze względu na to, że razem z serwisem zapewniamy wymianę zużytych części w urządzeniach marki Amica. Skutkiem tego zadbamy o wszystkie niezbędne do naprawy części. W wyjątkowych sytuacjach przy bardzo nietypowym uszkodzeniu może okazać się, że trzeba będzie zamówić części do twojego urządzenia marki Amica. Ostatecznie wszystkim się zajmiemy, nie musisz się o nic martwić.

Naprawa AGD

Analogicznie do serwisu Amica zapewniamy usługi serwisu innych producentów AGD. W związku z tym, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż Amica, możesz zgłosić nam uszkodzenie. Jak widać poniżej serwisujemy różne sprzęty.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Serwis  pralek i suszarek znanych producentów urządzeń AGD .

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych domowego AGD .

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Pogwarancyjny serwis i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Agd serwis lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nam.

Dostarczamy również usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Co więcej może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Jednym słowem zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Serwis Amica Katowice

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów.

Amica to jeden z czołowych producentów sprzętu AGD w Polsce. Początki  powstania firmy sięgają roku 1945 kiedy przedsiębiorstwo zostało powołane do życia jako zakład państwowy. Produkcja urządzeń AGD przez markę Amica rozpoczęła się ponad dekadę później bo w roku 1957.  W tym roku powstała pierwsza kuchenka węglowo-gazowa. Cztery lata później tj. w roku 1961 pierwsza  kuchenka gazowa. W rezultacie to na tych urządzeniach opierała się produkcja firmy przez całe dziesięciolecia. Rozwój firmy przyniosły zmiany ustrojowe po roku 1983. Dzięki temu w roku 1993 rozpoczęto produkcję płyt kuchennych a już rok później rozpoczęła się budowa hal pod fabrykę lodówek. Od 1994 roku jest przedsiębiorstwem prywatnym, które w 1997 roku zadebiutowało na giełdzie.

Naprawa AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Jak widać wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń

Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.

Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.