Whirlpool

Serwis Whirlpool

Zamów serwis: 570 940 950

Pogwarancyjny serwis AGD urządzeń marki Whirlpool. Naprawa AGD dla pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki i innego domowego AGD. Zawsze gdy masz problem, zadzwoń i umów serwisanta.

Whirlpool serwis AGD

Realizujemy pogwarancyjną naprawę sprzętu marki Whirlpool. W tym pralki, zmywarki, lodówki i inne urządzenia AGD. Aby umówić wizytę serwisanta prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo lub telefonicznie. Mobilny punkt serwisowy AGDserwis.eu realizuje pogwarancyjną naprawę urządzeń AGD produkowanych przez wiele topowych firm. Dlatego naprawiamy urządzenia innych firm, nie tylko Whirlpool. Trzeba pamiętać, że dojedziemy na do wskazanej miejscowości i naprawimy urządzenie na miejscu awarii.

Pamiętaj, jeżeli twoje zepsute urządzenie AGD jest wyprodukowane przez inną markę niż Whirlpool również możemy je naprawić. Podsumowując aby zamówić serwis wystarczy wysłać zgłoszenie drogą mailową lub zadzwonić na naszą infolinię. W efekcie nasz konsultant umówi godzinę wizyty technika tak aby ktoś z domowników był na miejscu. Wreszcie pracownik AGDserwis dojedzie na miejsce o ustalonej porze. Nasi serwisanci posiadają nowoczesny sprzęt, narzędzia i przede wszystkim części zamienne, które pozwalają na naprawę sprzętu Whirlpool na miejscu awarii. Zdecydowanie wszyscy nasi serwisanci to osoby dysponujące rozległą wiedzą, doświadczeniem i wymaganymi uprawnieniami. Ponieważ cenimy sobie wysoką jakość obsługi, w naszym zespole pracują osoby o wysokiej kulturze osobistej. 

Części zamienne Whirlpool

Jeśli szukasz części zamiennej do pralki, zmywarki, lodówki lub innego urządzenia marki Whirlpool jesteś we właściwym miejscu. Ponieważ nasz serwis zapewnia podczas naprawy również części zamienne do urządzeń Whirlpool. Skutkiem tego nie musisz kupować samodzielnie części zamiennych. Bezzwłocznie zajmiemy się nie tylko naprawą ale również zaopatrzeniem w części zamienne.

Naprawa AGD

Pogwarancyjny serwis Whirlpool urządzeń domowego AGD. Dodatkowo zapewniamy usługi serwisu innych producentów AGD. W związku z tym, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż Whirlpool, zamów jego naprawę. Jak widać poniżej serwisujemy różne urządzenia.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Serwis  pralek i suszarek znanych producentów urządzeń AGD .

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych domowego AGD .

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Pogwarancyjny serwis i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Agd serwis lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nam.

Dostarczamy również usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Co więcej może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Jednym słowem zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Serwis Whirlpool Katowice

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów.

Historia firmy Whirlpool sięga ponad 100 lat. Przedsiębiorstwo założył w 1911 roku Lou Upton wraz ze swoim bratem i wujem. Firma swoją siedzibę miała w Benton Harbor w stanie Michigan na terenie Stanów Zjednoczonych. Zakład początkowo produkował urządzenia piorące piorące, pod nazwą Upton Machine Company. W 1929 roku przedsiębiorstwo połączyło się z Nineteen Hundred Washer Company, w wyniku czego powstała Nineteen Hundred Corporation. Whirlpool Corporation to nazwa, która obowiązuje od 1949 roku. W październiku 1960 roku Whirlpool Corporation zawarło kontrakt rządowy na zaprojektowanie i wykonanie pierwszej amerykańskiej eksperymentalnej kuchni kosmicznej. W kolejnych latach Whirlpool współpracowała z NASA w zakresie rozwoju systemów żywnościowych, higieny osobistej i zarządzania odpadami użytych w misjach programu Gemini, Apollo oraz Skylab. W 2014 roku Whirlpool przejął Indesit.

Naprawa AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Jak widać wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń

Zadzwoń pod numer 575 624 829 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.

Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.