Piekary Śląskie

Serwis AGD Piekary Śląskie

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Piekary Śląskie

Twoja pralka, lodówka lub zmywarka odmówiła posłuszeństwa tuż po upływie okresu gwarancyjnego? Nie martw się, nasz serwis zajmuje się pogwarancyjną naprawą urządzeń AGD na terenie miasta Piekary Śląskie i w okolicach. Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zgłoś się do nas za pośrednictwem infolinii lub mailowo. Dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie oraz wysokim umiejętnościom szybko rozpoznamy usterkę i dokonamy naprawy. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi szkoleniami i wymaganiami uprawnieniami. Zadzwoń i umów wizytę technika w swoim domu. Jest szansa, że zjawi się u Ciebie jeszcze dzisiaj.

Sieć serwisu urządzeń – AGDserwis.eu to gwarancja dobrze przeprowadzonej naprawy. Załoga naszej firmy składa się z techników wykonujących swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Większość naszych pracowników to osoby z wieloletnim stażem pracy. W dobie postępu, nasi fachowcy dbają o swój rozwój zawodowy. Chętnie uczestniczą w szkoleniach i kursach organizowanych przez firmy, których sprzęty serwisujemy. Firma to ludzie a my stawiamy na najlepszych fachowców. Załoga naszej firmy składa się 4 techników wykonujących swój zawód z pasją oraz wieloletnim stażem pracy. Fachowcy mają podział na specjalizację, co pozwala na lepszą znajomość usterek i sprzętu, którymi się zajmują. W dobie postępu, nasi pracownicy dbają o swój rozwój zawodowy. Chętnie uczestniczą w szkoleniach i kursach organizowanych przez firmy, których sprzęty serwisujemy.

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Piekary Śląskie

Staramy się, by naprawa pralek przebiegła sprawnie i fachowo. Dlatego serwisanci, którzy dla nas pracują to sprawdzeni i kompetentni fachowcy. Wykonywane przez nich naprawy pralki są dla nas codziennością i jesteśmy pewni, że poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym problemem. Zamów naprawę pralki w Piekarach Śląskich.

Naprawa piekarników i kuchenek elektrycznych Piekary Śląskie

Równocześnie świadczona przez nas naprawa obejmuje takie urządzenia jak piekarniki. W związku z tym nasi technicy perfekcyjnie znają zasady działania piekarników i ich najczęstsze usterki. Wychodząc z założenia, że większość usterek sprzętu AGD jest do wyeliminowania, z chęcią podejmiemy się naprawy Twojego piekarnika. Zadzwoń do nas, naprawimy niesprawny sprzęt.

Naprawa zmywarek Piekary Śląskie

Podczas serwisu zmywarek wykorzystujemy oryginalne części zamienne lub tańsze zamienniki znakomitej jakości. Ty decydujesz co wybierasz. W związku z tym jeżeli Państwa zmywarka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. Bez wątpienia zajmiemy się permanentnym usunięciem przyczyn defektu i przywrócimy sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa pralek Piekary Śląskie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pralki automatyczne zrewolucjonizowały wykonywanie domowego prania. Zdajemy sobie sprawę jak ważne to dla Państwa urządzenie. Jeżeli się uszkodzi to wymiana uszkodzonych urządzeń na nowe jest bardzo kosztowna i nie zawsze opłacalna. Dlatego zrobimy wszystko, by ponowny zakup pralki Ciebie nie dotyczył. Naprawimy ją.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.