Naprawa lodówek

Naprawa lodówek

Zamów serwis: 570 940 950

Serwis lodówek i zamrażarek. Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych większości znanych producentów sprzętu AGD. Zadzwoń i umów serwisanta.

naprawa lodówek

Serwis lodówek i zamrażarek

Lodówka nie działa, wydaje dziwne dźwięki a może zbyt mocno lub za słabo chłodzi? Niezależnie od tego jaka jest przyczyna awarii, twoja niedziałająca lodówka zostanie naprawiona. Wystarczy zadzwonić i zamówić nasz serwis AGD. W efekcie nasz serwisant pomoże w rozwiązaniu każdego problemu z niesprawną lodówką. Specjalizujemy się szczególnie w trudnych usterkach lodówek, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Lodówka z zamrażarką do podstawa funkcjonowania każdej kuchni. Nie sposób wyobrazić sobie przechowywanie większości produktów żywnościowych inaczej niż w lodówce i zamrażalniku. W związku z tym jeżeli chcemy mieć w swoim domu świeże owoce, warzywa, mięso czy produkty przetwórstwa mlecznego, potrzebujemy sprawnie działającej lodówki. Jednak podobnie jak w przypadku każdego innego urządzenia AGD, również lodówka narażona jest na awarie związane ze zwykłą codzienną eksploatacją. Z tego powodu może się zdarzyć, że nasza lodówka przestanie działać. Zazwyczaj zrobi to w najmniej odpowiedniej chwili a my nie chcąc wyrzucać całej jej zawartości, będziemy potrzebować szybkiej pomocy.

W takiej sytuacji nie musimy od razu kupować nowej lodówki. W większości przypadków po przeprowadzeniu naprawy lub wymianie kluczowych elementów, które uległy awarii, lodówka będzie nam służyć jeszcze przez długi czas. Z tego powodu znacznie lepiej zlecić naprawę zmywarki w naszym serwisie AGD.

Serwis AGD lodówek i zamrażarek

W momencie kiedy lodówka ulegnie awarii lub przestanie działać należy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem AGD. Najszybszą formą kontaktu jest telefon do naszego konsultanta. Dzwoniąc na infolinię uzyskamy bezzwłoczną pomoc i termin wizyty serwisanta w naszym domu. Drugą możliwością wezwania pomocy jest zgłoszenie wysłane na naszą skrzynkę mailową. W takim wypadku jeżeli będzie to możliwe odzwonimy do Państwa i umówimy spotkanie lub skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów wizyty serwisu naprawy lodówki. Aby usprawnić nasze działania w przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie marki lodówki i jeżeli to możliwe opisaniu co w niej nie działa. W celu ułatwienia kontaktu prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu do Państwa. Po ustaleniu terminu wizyty serwisowej, nasz fachowiec, przyjedzie i naprawi uszkodzoną lodówkę lub zamrażarkę.

Naprawiamy AGD

Paralelnie do usług serwisu lodówek, oferujemy pogwarancyjny serwis naprawczy innych urządzeń AGD. W związku z tym, możesz zreperować więcej uszkodzonych urządzeń AGD podczas jednej wizyty. Poniżej przedstawiamy inne z kluczowych napraw, które są wykonywane przez naszych serwisantów.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

AGDserwis.eu wykonuje usługi w zakresie naprawy i serwisu lodówek i innego domowego sprzętu AGD w twojej kuchni. Nasz serwis AGD rozwija swoją działalność o kolejne miejscowości. Zapewniamy pogwarancyjny serwis lodówek różnych marek i producentów. Nasza firma równolegle dostarcza części zamienne do lodówek i zamrażarek. W związku z tym nasz magazyn firmowy pełny jest najniezbędniejszych części i elementów wykorzystywanych do naprawy i konserwacji lodówek. W związku z tym zapewniamy konkurencyjne ceny elementów i podzespołów wykorzystywanych podczas naprawy. Dzięki temu zapewniamy do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w atrakcyjnych cenach. Zapasy magazynowe i dostęp do części pozwala na wykonanie większość napraw lodówek na miejscu w domu klienta. Pomimo tego, że większość napraw przeprowadzana jest w mieszkaniu klienta, posiadamy dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przetransportować lodówkę do warsztatu i wykonać naprawę na miejscu.

Naprawiamy lodówki większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa lodówek i zmywarek takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów lodówek i zmywarek.

AGDserwis.eu świadczymy usługi w zakresie naprawy i konserwacji lodówek i zamrażarek. Nasz serwis cały czas rozszerza obszar działania. Prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych wszystkich producentów. Dzięki temu, że jednocześnie dostarczamy części zamienne do lodówek i zamrażarek, większość napraw wykonywana jest na miejscu u klienta. Pomimo tego, że w przeważającej części serwis AGD odbywa się na miejscu u klienta. Dodatkowo posiadamy również dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przewieźć lodówkę do warsztatu. W naszym magazynie znajdują się najniezbędniejsze części wykorzystywane do naprawy pralki. Dzięki szerokiej gamie produktów możemy zaoferować do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w konkurencyjnych cenach.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.