Świętochłowice

Serwis AGD Świętochłowice

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Świętochłowice

Nasz serwis od dawana zajmuje się naprawą sprzętu AGD. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które zapewnia nam możliwość sprawnego i profesjonalnego naprawiania sprzętu AGD. Mamy szerokie grono zaufanych klientów, którzy wracają do nas zawsze jak się coś popsuje. Naprawy wykonujemy przede wszystkim w domu u klienta. Jeżeli zaistnieje taka konieczność zapewniamy transport sprzętu AGD do zakładu, gdzie dokonujemy naprawy. Nasza sieć AGD specjalizuje się w szczególnie trudnych usterkach. Wyróżniają nas krótkie terminy napraw. Działamy szybko i skutecznie, naprawimy twój sprzęt nawet dzisiaj. Zadzwoń do nas lub wyślij zgłoszenie droga mailową.

Sieć serwisowa – AGDserwis.eu opiera swoją działalność na zaangażowaniu i sumienności pracujących z nami specjalistów. Naprawiając Twoją lodówkę, zmywarkę, pralkę lub jakikolwiek inny sprzęt AGD, zawsze staramy się zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, tak aby efekty naprawy były skuteczny i trwały. Wyślij nam zgłoszenie o awarii.

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Świętochłowice

Lodówki często zgłaszane są do naszego serwisu, dlatego świadczymy serwis pogwarancyjny lodówek na terenie Gniezna. Z tego względu nasi technicy mają sporą praktykę w usuwaniu usterek związanych z działaniem urządzeń chłodniczych. Zarówno lodówek jak i zamrażarek. Z tego samego powodu  długoletnia praktyka pozwala nam na sprawne usuwanie uszkodzeń. Dodatkowo mamy uprawnienia potrzebne do naprawy tego typu sprzętów. W sytuacji jeżeli twoja lodówka lub zamrażarka nie jest sprawna skontaktuj się z nami.

Naprawa zmywarek Świętochłowice

Zapewniamy pogwarancyjny serwis zmywarek. Zmywarki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Specjalizujemy się w naprawie zmywarek prawie każdej marki. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Nasi serwisanci perfekcyjnie znają zasady działania zmywarek i ich najczęstsze usterki. Zadzwoń do nas i zgłoś awarię.

Naprawa pralek Świętochłowice

Niesprawna pralka to uciążliwa awaria. Jeżeli mamy stertę prania w łazience, sytuacja jest tym pilniejsza. Dlatego jeżeli mają Państwo niesprawną pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić serwis. Konsultant umówi serwis agd na wskazaną godzinę i dzień tygodnia tak, żeby naprawa odbyła się w dogodnym dla Państwa czasie. 

Naprawa kuchenek i piekarników Świętochłowice

Naprawa kuchenki elektrycznej to dla nas rutynowe zlecenie, chociaż do żadnego zlecenia rutynowo nie podchodzimy. Pokazuje to jednak, że tego typu naprawy to dla nas „chleb powszedni”. Z przyjemnością naprawimy twoją kuchenkę elektryczną. Wyślij do nas zgłoszenie, ustalimy termin i pojawimy się na miejscu.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.