Pogotowie techniczne

Pogotowie techniczne

Zamów serwis: 570 940 950

Usługi hydrauliczne, ślusarskie, elektryczne i centralnego ogrzewania.  Zadzwoń i zgłoś awarię.

Pogotowie tachniczne

Pogotowie techniczne

Pogotowie techniczne to usługa skierowana do osób zmagających się z drobnymi usterkami domowymi, które utrudniają codzienne korzystanie z domowych instalacji i urządzeń. Może to być pęknięta rura, niedziałająca instalacja elektryczna czy zamknięte drzwi, do których zgubiliśmy klucz. Pogotowie techniczne to w szczególności: usługi ślusarskie, hydrauliczne, elektryczne, wodno – kanalizacyjne i z zakresu centralnego ogrzewania. Naprawiamy w ten sposób awarię i usuwamy usterki, które wymagają specjalistycznej wiedzy i sprzętu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno to klientów indywidualnych jak i wspólnot mieszkaniowych. Działamy we wszystkich miastach aglomeracji trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot jak i mniejszych miejscowościach województwa Pomorskiego. Aby uzyskać nasze wsparcie wystarczy zgłosić awarię telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu.

Naprawiamy AGD

Analogicznie do pogotowia technicznego, świadczymy usługi z zakresu serwisu AGD i klimatyzacji. W związku z tym, zgłaszając usterkę mogą Państwo zgłosić chęć naprawy innych niesprawnych urządzeń AGD. Poniżej przedstawiamy odnośniki do naszej szczegółowej oferty.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Naprawiamy AGD większości producentów

AGDserwis.eu świadczymy usługi w zakresie naprawy i konserwacji sprzętu AGD. Nasz serwis cały czas rozszerza obszar działania. W tej chwili nasz serwis AGD obejmuje swoim zasięgiem województwo pomorskie, województwo kujawsko-pomorskie i województwo wielkopolskie. Prowadzimy serwis pogwarancyjny urządzeń AGD wszystkich producentów. Dzięki temu, że jednocześnie dostarczamy części zamienne, większość napraw wykonywana jest na miejscu u klienta. Dodatkowo posiadamy również dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przewieźć urządzenia do warsztatu. W naszym magazynie znajdują się najniezbędniejsze części wykorzystywane do naprawy sprzętu AGD. Dzięki szerokiej gamie produktów możemy zaoferować do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w konkurencyjnych cenach.

Pogotowie techniczne zgłoś awarię

Z nami szybko i sprawnie zlecisz usunięcie awarii. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant z pogotowia technicznego przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje koszty naprawy awarii.

pogotowie naprawcze
3 
Naprawa

Wykonamy planowane prace naprawcze zgłoszone do naszego pogotowia. Dokonamy naprawy zgłoszonej awarii lub usterki.