Tychy

Serwis AGD Tychy

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Tychy

Zajmujemy się kompleksową naprawą sprzętu AGD w gospodarstwach domowych. Jesteśmy sprawdzonym serwisem dla czołowych producentów urządzeń AGD w Polsce. Dokonujemy również napraw pogwarancyjnych wszystkich urządzeń AGD na rynku. Możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym, który zawsze stara się, aby usługa została wykonana szybko i na najwyższym poziomie. Nasi serwisanci posiadają wymagane uprawnienia i wieloletnie doświadczenie co pozwala im na szybkie i sprawne rozwiązanie nawet skomplikowanych awarii. Jeżeli posiadasz niedziałający sprzęt, wyślij do nas zgłoszenie a możliwe, że nasz serwisant jeszcze dzisiaj naprawi twoje urządzenie.

Sieć naprawy AGDserwis.eu to specjalistyczne usługi i wysoki poziom w dziedzinie pogwarancyjnego serwisu urządzeń AGD dla klientów indywidualnych i firm. Specjalizujemy się w takich urządzeniach jak pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki i inne urządzenia domowego AGD. Odział serwis AGD Tychy, to wysokiej klasy specjaliści, będący entuzjastami techniki.

Działamy lokalnie ale nasz zasięg rozszerza się na prawie całe województwo śląskie. Dlatego jeżeli niesprawny sprzęt znajduje się w innej lokalizacji, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków przyjazdu do wskazanej miejscowości. Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Tychy

Jeśli zepsuje Ci się lodówka to nie chcesz długo czekać na naprawę. Dlatego nie zwlekaj, zadzwoń szybko i rozwiążemy twój problem ekspresowo. Nasi serwisanci mają duże doświadczenie w usuwaniu usterek związanych z działaniem urządzeń chłodniczych. Zarówno lodówek jak i zamrażarek.

Naprawa zmywarek Tychy

Jak najbardziej zapewniamy pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie miasta Tychy. Usterki zmywarek często spowodowane są niewłaściwym użytkowaniem urządzenia, a w przypadku awarii należy szybko skontaktować się z naszą firmą. Większość awarii jest prosta i można je skutecznie usunąć.

Naprawa pralek Tychy

We współczesnym świecie chyba nikt już nie wyobraża sobie życia bez pralki. Na dłuższą metę trudno funkcjonować bez domowej pralki. W skrócie jest to jeden z powszechniej występujących urządzeń AGD w polskich domach. Ale pralka to maszyny, a maszyny mają to do siebie, że lubią się psuć i wymagają serwisowania. Często do awarii doprowadza twarda wodą, która z czasem uszkadza części pralki. Mimo to udaje się wymienić niesprawne części i przywrócić pralkę do sprawności. Jeżeli mają Państwo niedziałającą pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić serwis z dojazdem do domu.

Naprawa kuchenek Tychy

Kuchnia elektryczna to urządzenie bez którego życie staje się bardzo utrudnione, dzieje się tak ponieważ używamy go do wszystkiego – począwszy od zagotowania wody na poranną kawę, skończywszy na przygotowaniu pysznego obiadu. Niestety urządzenia tego typu są często podatne na uszkodzenia, dlatego zajmujemy się również naprawą kuchenek i piekarników.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.