Łódź

Serwis AGD Łódź

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD

Agdserwis.eu to serwis agd Łódź, który pozwala zamówić naprawę urządzenia z dojazdem na miejsce awarii. Ponieważ nasz mobilny serwis jest doskonale wyposażony, umożliwia to naprawę większości awarii na miejscu. Bądź co bądź jesteśmy jednym z największych serwisów urządzeń AGD specjalizującym się w pogwarancyjnej naprawie urządzeń AGD w Łodzi. W związku z tym naprawiamy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki oraz inne urządzenia domowego AGD na terenie miasta Łódź i bliskich okolic. Jeżeli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy z Łodzi, która będzie w stanie szybko i sprawnie naprawić Ci pralkę lub lodówkę, koniecznie zgłoś naprawę do naszego serwisu. Od razu zadzwoń lub wyślij zgłoszenie mailowo. Szybko i sprawnie naprawimy twoje urządzenie. 

Jak działa nasz serwis AGD Łódź?

To proste, zgłaszasz awarię drogą telefoniczna lub mailową. Najpierw dzwania do Ciebie nasz konsultant i umawia wizytę serwisanta w odpowiednim czasie. Następny etap to wizyta technika w ustalonym terminie. W końcu naprawa urządzenia. Łatwe i proste zgłaszanie awarii, zapraszamy.

Jesteśmy jedną z najwiekszych sieci serwisowych w Polsce. Dzięki wysokim standardom jakości obsługi klienta i wykwalifikowanej kadrze techników, świadczymy rzetelne i skuteczne pogwarancyjne naprawy sprzętów AGD. Oczywiście nasi serwisanci dysponują niezbędną wiedza i uprawnieniami do naprawy elektrycznych sprzętów AGD. Ponadto naprawy przeprowadzamy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych lub wysokiej jakości zamienników. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu naszych techników, większość napraw może być zrealizowana na miejscu bez potrzeby zabierania urządzenia do warsztatu. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Zawsze, gdy nastąpi awaria wystarczy zadzwonić i ustalić dogodny termin wizyty z naszym konsultantem. W efekcie o wskazanym czasie dojedzie do Państwa nasz serwisant i naprawi niesprawne urządzenie.

Łódź i okolice mobilny serwis AGD

Nasz serwis agd realizuje naprawy w Łodzi na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich dzielnic miasta Łódź. Łódź Bałuty: Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich. Łódź Górna: Chojny, Chojny-Dąbrowa, Górniak, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Wiskitno. Łódź Polesie: Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Karolew-Retkinia Wschód, Koziny, Lublinek-Pienista, Retkinia, Zachód-Smulsko, Stare Polesie, Zdrowie-Mania, Złotno. Łódź Śródmieście: Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna. Łódź Widzew: Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki-Sikawa-Podgórze, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33. Jeżeli są Państwo mieszkańcami innych miejscowości w województwie łódzkim takich jak: Aleksandrów łódzki, Zgierz, Stryków, Kopanka, Rzgów, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Rydzyn lub innych – serdecznie prosimy o kontakt z naszym konsultantem w celi weryfikacji możliwości dojazdu.

Naprawa sprzętu AGD

Miasto Łódź to duża aglomeracja miejska, która jak każde duże miasto potrzebuje sprawnego serwisu AGD. Z tego powodu nasza firma wybrała Łódź na miejsce swojej działalności. Serwis AGD jest realizowany przez nasz mobilny serwis pogwarancyjnego serwisu urządzeń elektrycznych na terenie miasta i okolic. W związku z tym jeżeli potrzebujesz solidnego serwisanta, zdzwoń do nas.

Naprawa lodówek

Lodówka to nowoczesne urządzenie. Zapewnia nam świeżość produktów spożywczych ale często wyposażona jest w dodatkowe funkcje jak kostkarka do lodów czy dystrybutor wody. Niskie zużycie prądu czy sposób odszraniania chłodziarki No-Frost to dodatkowe atuty. Dlatego awaria lodówki jest dokuczliwa dla każdego domownika. Niemniej jednak większość usterek z powodzeniem usuwamy. To wszystko bez potrzeby zabierania lodówki do warsztatu. Nasza usługa to naprawa lodówek na terenie miasta Łódź. Dlatego zadzwoń do nas lub wyślij zgłoszenie mailowo. Odzwonimy, ustalimy termin. Przyjedziemy na miejsce. Naprawimy sprzęt AGD.

Naprawa pralek

Pralka zapewnia nam świeże, czyste i pachnące ubrania. W związku z tym to jedno z najczęściej pracujących urządzeń AGD w naszym domu. Intensywna eksploatacja, twarda woda i wilgoć sprawia, że od czasu do czasu pralka ulega awarii.  Taka sytuacja nie jest komfortowa dla domowników. Na szczęście nasza firma świadczy usługę jaką jest naprawa pralek. Częstą przyczyną awarii pralki jest twarda woda i kamień, który uszkadza grzałkę lub inne podzespoły pralki. Mimo to istnieją ogromne szanse na pozbycie się usterki i przywrócenie pralki do pełnej sprawności. Podsumowując jeżeli mają Państwo niedziałającą pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i umówić z konsultantem godziny przyjazdu serwisanta. Technik przyjedzie w najdogodniejszej porze i dokona naprawy.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub znakomite zamienniki w niższej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Łódź to gwarancja rzetelnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.