Katowice

Serwis AGD Katowice

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Katowice

Serwis AGD świadczący usługi w mieście Katowice i okolicznych miejscowościach. Naprawy realizujemy ekspresowo – nawet dziś lub jutro, zadzwoń i zapytaj konsultanta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów. Jeżeli posiadasz zepsutą lodówkę, pralkę czy zmywarkę, koniecznie do nas zadzwoń. Przeważającą ilość napraw przeprowadzamy podczas pierwszej wizyty na miejscu. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przeprowadzonych napraw. Wyślij do nas zgłoszenie i umów wizytę naszego serwisanta.

Sieć naprawy – AGDserwis.eu to jedna z najwiekszych sieci serwisowej w Polsce. Charakteryzuje nas wysoka jakość i rzetelność. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pogwarancyjnej naprawy sprzętów AGD. Działamy na terenie Śląska. Nasi serwisanci naprawiają: pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki i inne sprzęty elektryczne domowego użytku. Wyślij zgłoszenie teraz i umów się na wizytę technika, który naprawi twoje urządzenia.

Nasz serwis agd realizuje naprawy na miejscu u klienta. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Naprawa lodówek Katowice

Lodówki to sprzęty często zgłaszane do naprawy w naszym serwisie AGD, dlatego świadczymy serwis pogwarancyjny lodówek na terenie Katowic. Nasi pracownicy doskonale znają naturę tych urządzeń i znają najczęstsze przyczyny awarii. Dotyczy to w jednakowym stopniu lodówek jak i zamrażarek. Z tego samego powodu nasze doświadczenie pozwala nam na sprawne usuwanie uszkodzeń w urządzeniach chłodniczych. Dodatkowo mamy uprawnienia potrzebne do naprawy tego typu sprzętów. W sytuacji jeżeli twoja lodówka lub zamrażarka nie jest sprawna skontaktuj się z nami.

Naprawa piekarników Katowice

Naprawiamy piekarniki na terenie Katowic. Nasi technicy perfekcyjnie znają zasady działania piekarników i ich najczęstsze usterki. W obliczu niezliczonych godzin przepracowanych na naprawie tego typu urządzeń, mamy wielkie pokłady doświadczenie, które rozwiązujemy żeby rozwiązać najbardziej skomplikowane awarie. Zadzwoń do nas, naprawimy niesprawny sprzęt.

Naprawa zmywarek Katowice

Realizujemy zlecenia na pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Katowic. W związku z tym jeżeli Państwa zmywarka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. Bez najmniejszych watpliwości możemy założyć, że  zajmiemy się permanentnym usunięciem przyczyn defektu i przywrócimy sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa pralek Katowice

Pralka musi być sprawna, to jedno z najważniejszych urządzeń w domu. wie to każdy tata i mama. Jeżeli twoja pralka nie działa zadzwoń do nas i zgłoś awarię. Przyjedziemy i naprawimy twoją pralkę.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.