Naprawa piekarników

Naprawa piekarników

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy piekarniki i kuchenki. Prowadzimy serwis piekarników. Zadzwoń i umów serwisanta.

naprawa piekarników

Serwis piekarników

Piekarnik się zepsuł, nie chce grzać, nie można ustawiać programatora, nastąpiła awaria zegara a może masz inne problemy z piekarnikiem? Jeżeli jest to piekarnik elektryczny pomożemy w naprawie każdej awarii. Wystarczy zadzwonić i zamówić nasz serwis AGD. W efekcie czego serwisant pomoże w rozwiązaniu problemu z niesprawnym piekarnikiem. Specjalizujemy się szczególnie w trudnych usterkach, lubimy wyzwania dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Piekarnik to jedno z podstawowych urządzeń każdego miłośnika gotowania. Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez działajacego piekarnika. Nie upieczemy ciasta, nie przygotujemy pieczeni ani innej potrawy wymagającej wysokiej temperatury. Jednym słowem nasze zdolności do przygotowania smacznych potraw, będą bardzo ograniczone. Zepsuty piekarnik jest dużym problemem dla każdego „masterchefa”. Awaria może się zdarzyć każdemu z nas. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń AGD. Zazwyczaj przyczyny są związane ze zwykłą codzienną eksploatacją sprzętu, który z czasem się zużywa. Z tego powodu może się zdarzyć, że pewnego dnia piekarnik przestanie działać.

W takiej sytuacji nie musimy inwestować w nowe urządzenie. W przeważającej większości przypadków wystarczy przeprowadzić naprawę lub wymianę niedziałających podzespołów aby piekarnik wrócił do pełnej sprawności. Po przeprowadzonej reparacji może nam służyć jeszcze przez długi czas. Z tego powodu warto zlecić naprawę piekarnika w naszym serwisie AGD.

Serwis AGD piekarnika

Jeżeli piekarnik zostanie uszkodzony i przestanie działać należy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem AGD. Najszybszym sposobem kontaktu jest wykonanie telefonu do naszej infolinii. Rozmawiając z konsultantem ustalą Państwo najbardziej dogodny termin wizyty serwisanta. Dodatkową możliwością zgłoszenia usterki jest wysłane na nasz adres mailowy informacji o awarii. W takim wypadku jeżeli będzie to możliwe odzwonimy do Państwa i umówimy spotkanie lub skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów wizyty serwisu na miejscu. Aby usprawnić kontakt, w przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie producenta piekarnika i krótkiego opisu usterki. W celu ułatwienia kontaktu prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu do Państwa. Po ustaleniu terminu wizyty serwisowej, nasz technik, przyjedzie i naprawi uszkodzony piekarnik.

Naprawiamy AGD

Równolegle do usług serwisu piekarników, prowadzimy pogwarancyjny serwis naprawczy innych sprzętów AGD. Dlatego mogą Państwo w jednym terminie, zlecić naprawę dodatkowych urządzeń AGD. Poniżej przedstawiamy inne z kluczowych napraw, które są wykonywane przez naszych pracowników.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Uzupełniająco do powyższej oferty, nasze przedsiębiorstwo oferuje usługę pogotowia technicznego. W związku z tym można zgłaszać u nas nietypowe usterki i naprawy. Może to być np. naprawa cieknącego kaloryfera, udrożnienie odpływu czy inne awarie wodno – kanalizacyjne. Zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Naprawiamy piekarniki większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa piekarników takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów piekarników.

AGDserwis.eu wykonuje usługi pogwarancyjnego serwisu piekarników elektrycznych oraz naprawy innego domowego sprzętu AGD. Nasz serwis AGD cały czas poszerza działalność o kolejne miejscowości. Świadczymy pogwarancyjny serwis piekarników różnorakich marek i producentów. Nasz zakład równolegle dostarcza części zamienne do piekarników. Dlatego nasz magazyn firmowy zaopatrzony jest w najniezbędniejsze części i elementy wykorzystywane do naprawy i konserwacji piekarników. W związku z tym zapewniamy konkurencyjne ceny podzespołów i części wykorzystywanych podczas naprawy. Umożliwia nam to zapewnienie części zamiennych do piekarników w atrakcyjnych cenach. Dotyczy to zarówno części oryginalnych jak i pełnowartościowych zamienników. Zapasy magazynowe i dostęp do akcesoriów zamiennych pozwala na wykonanie większość napraw piekarników na miejscu. W domu klienta. Jednocześnie posiadamy dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przetransportować piekarnik do warsztatu i wykonać naprawę na miejscu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.