Chorzów

Serwis AGD Chorzów

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Chorzów

Naprawa pralki, zmywarki, lodówki i kuchenki to domena naszej działalności. Oferujemy profesjonalne naprawy urządzeń gospodarstwa domowego oraz zapewniamy wymianę niedziałających lub uszkodzonych części zamiennych. Usługi serwisowe dużego i małego sprzętu AGD wykonują nasi serwisanci, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie. Naszą dewizą jest szybka, fachowa i skuteczna pomoc przy usuwaniu awarii sprzętu AGD. Dojeżdżamy do klienta nawet tego samego dnia po zgłoszeniu awarii. W naszej ofercie serwisowej są między innymi: naprawa pralek, naprawa lodówek i naprawa zmywarek. Napisz do nas lub zadzwoń do konsultanta i umów wizytę na wybrany, dogodny dla Ciebie termin. Im szybciej zgłosisz awarię tym szybciej naprawimy twoje urządzenie.

Czym wyróżnia się nasz serwis – AGDserwis.eu? Jesteśmy jedną z najwiekszych sieci serwisowych w Kraju. Dzięki wysokim standardom jakości obsługi klienta i wykwalifikowanej kadrze techników, świadczymy rzetelne i skuteczne pogwarancyjne naprawy sprzętów AGD. Nasi serwisanci dysponują niezbędną wiedzą i uprawnieniami do naprawy elektrycznych sprzętów AGD. Dzięki czemu na śmietnik trafia mniej elektroniki a Ty możesz cieszyć się swoim urządzeniem jeszcze wiele lat. 

Świadczymy usługi lokalnie ale nasz zasięg rozszerza się. Z tej przyczyny jesteśmy obecni w innych miejscowościach województwa wielkopolskiego. Dojeżdżamy do wszystkich miast aglomeracji śląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź. Jeżeli niedziałające urządzenie znajduje się w innej miejscowości, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kryterium przyjazdu do wskazanej miejscowości. 

Naprawa lodówek Chorzów

Naprawa lodówek w tych czasach jest bardzo powszechna, bowiem jest to jedno z niezbędnych urządzeń w każdym gospodarstwie domowym. Żadne awarie nie są przyjemne, ale te dotyczące chłodziarko-zamrażarek są wyjątkowo uciążliwe ponieważ możemy przez to stracić większość żywności, która znajduje się w urządzeniu. Z tego powodu nie powinieneś zwlekać z naprawą. Nasi fachowcy, jak zawsze, są na posterunku.

Naprawa piekarników Chorzów

Jeżeli szukasz rozwiązania problemu z twoim piekarnikiem lub kuchenką elektryczną – jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma to grupa rzetelnych serwisantów AGD, czekających by móc rozwiązać Twój problem.

Naprawa zmywarek Chorzów

Tak! Zapewniamy pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Chorzowa okolic. Zmywarka to jedno z bardziej niezastąpionych, a nawet niezbędnych urządzeń w domu. Jego awaria potrafi być dokuczliwa, szczególnie jeżeli zmywamy dużo naczyń. Jeżeli Państwa zmywarka nie działa prawidłowo, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. Im szybciej dostaniemy zgłoszenie, tym szybciej możemy dojechać.

Naprawa pralek Chorzów

Z powodu wieloletniego doświadczenia naszych serwisantów i ogromnej ilości przeprowadzonych napraw pralek, jesteśmy jednym z bardziej doświadczonych serwisów od naprawy pralek w Chorzowie. Jeżeli Państwa pralka nie działa, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta z dojazdem do domu.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Świadczymy również pogotowie techniczne. Pod tym skrótem kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Przy usuwaniu awarii wybieramy oryginalne akcesoria zamienne lub dobrej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z dużym prawdopodobieństwem będzie użytkowany jeszcze przez długi czasu. Nasz serwis AGD Gniezno to gwarancja efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Mamy szeroki dostęp do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.