Naprawa kuchenek

Naprawa kuchenek

Zamów serwis: 570 940 950

Serwis i konserwacja kuchenek. Prowadzimy serwis kuchenek wiekszości modeli dostępnych w Polsce. Zadzwoń i umów serwisanta.

naprawa kuchenka

Serwis kuchenek

Twoja kuchenka powoduje wybijanie bezpieczników a może nie grzeje? Prowadzimy serwis pogwarancyjny sprzętu AGD. Dlatego jeżeli mają Państwo niedziałającą kuchenkę, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. W skutek czego nasz pracownik zjawi się na miejscu i pomoże w rozwiązaniu każdego problemu z niesprawną kuchenką. Specjalizujemy się szczególnie w trudnych usterkach, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Niezależnie od tego czy lubimy gotować czy jesteśmy miłośnikami jadania poza domem, kuchenka to urządzenie niezbędne w każdej kuchni. Z tego powodu dotkliwie odczuwamy jej awarię. Jeżeli nasza kuchenka jest niesprawna nie oznacza to, że musimy kupować nowy sprzęt. Ponieważ zazwyczaj wiąże się to z koniecznością wydania znacznej sumy na nowe AGD. W związku z tym dużo lepiej zlecić reperację lub wymianę niedziałających części. Dzięki temu w większości przypadków kuchenka po naprawie będzie Państwu służyć jeszcze przez długie lata. A to w końcowym rozrachunku naprawa zaoszczędzi niepotrzebnych wydatków.

Naprawa kuchenek – serwis AGD

W momencie kiedy kuchenka ulegnie awarii należy skontaktować się z naszym serwisem AGD. W takim przypadku wystarczy kontakt z naszą infolinią lub wysłanie zgłoszenie e-mailem. W sytuacji kiedy kontakt nastąpił telefonicznie, pracownik przyjmie zgłoszenie i bezzwłocznie umówi wizytę serwisanta. W podobny sposób procedura wygląda kiedy wyślą do nas Państwo zgłoszenie drogą mailową. Z tym, że w tym przypadku to my skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia wizyty serwisanta. W mailu należy podać markę kuchenki i jeżeli jest to możliwe, krótko opisać co się dzieję z urządzeniem. W celu ułatwienia kontaktu prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu do Państwa. Po umówieniu wizyty, nasz fachowiec, przyjedzie i naprawi uszkodzoną kuchenkę.

Naprawiamy AGD

Analogicznie do usług zapewniających serwis kuchenek, nasz serwis AGD świadczy naprawy innych urządzeń AGD. W związku z tym, możesz naprawić więcej uszkodzonych urządzeń AGD podczas jednej wizyty. Zobacz inne urządzenia AGD serwisowane przez naszych specjalistów.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Nasza firma oferuje dodatkowo usługę pogotowia technicznego, dzięki której możesz zgłaszać nietypowe usterki i naprawy. Może to być np. pęknięta rura, kapiący kaloryfer czy inne awarie wodno – kanalizacyjne. Zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Naprawiamy kuchenki​ większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa kuchenek takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów kuchenek.

AGDserwis.eu wykonuje usługi w zakresie naprawy i serwisu kuchenek elektrycznych. Nasz serwis AGD cały czas rozszerza swój zasięg. Prowadzimy pogwarancyjny serwis kuchenek większości znanych producentów. Z uwagi na to, że równolegle dostarczamy części zamienne do kuchenek, oferujemy konkurencyjne ceny elementów i podzespołów. W naszym magazynie przechowujemy najniezbędniejsze elementy wykorzystywane do naprawy kuchenek. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów możemy zaoferować do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w atrakcyjnych cenach. Dostęp do części pozwala na wykonanie większość napraw kuchenek na miejscu u klienta. Pomimo tego posiadamy również dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przetransportować kuchenkę do warsztatu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.