Poznań

Serwis AGD Poznań

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy sprzęt AGD w Poznaniu: pralki, kuchenki, zmywarki, lodówki i zamrażarki, piekarniki.

serwis AGD

Naprawa AGD Poznań

Masz zepsuty sprzęt AGD i szukasz sprawnego serwisu na terenie Poznania? Doskonale trafiłeś, jesteśmy po to aby Ci pomóc. Zgłoszenie możesz wysłać mailowo lub połącz się z naszą infolinią i zapytaj o serwisanta, który zjawi się na miejscu i naprawi sprzęt. Specjalizujemy się szczególnie w trudnych awariach, lubimy wyzwania dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Ekspresowo pozbywamy się awarii. Wystarczy zadzwonić i zamówić serwis AGD. Wskutek czego nasz serwisant dojedzie na miejsce i dokona naprawy.

Serwis AGDserwis.eu to fachowe usługi i wysoka jakość w sferze pogwarancyjnej naprawy urządzeń AGD. Takich jak pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki i inne sprzęty domowego AGD. Działamy między innymi na terenie miasta Poznań. Możliwy jest dojazd do innych miejscowości. Z tego powodu jeżeli niesprawne urządzenie znajduje się w innej lokalizacji, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów dojazdu do wskazanego miejsca.

Nasza firma specjalizuje się w naprawie pralek, zmywarek, piekarników oraz lodówek. Świadczymy również usługi z zakresu pogotowia technicznego i klimatyzacji. Naprawa urządzeń realizowana jest na miejscu u klienta. Dzięki bogatej praktyce i tysiącom przeprowadzonych napraw jesteśmy w stanie bardzo skrupulatnie zdiagnozować, a następnie pozbyć się przyczyny awarii.

Nasz serwis AGD w Poznaniu charakteryzuje się wysoką jakością usług. Poniżej znajdą Państwo opis najbardziej popularnych napraw urządzeń AGD realizowanych przez naszą firmę w Poznaniu. Jeżeli posiadają Państwo zepsute inne urządzenia, również prosimy o kontakt.

Naprawa lodówek Poznań

Nic tak nie dokucza jak zepsuta lodówka. Wiemy jak uciążliwa potrafi być ta awaria. Z tej przyczyny naprawa lodówek to jedna z częściej realizowanych przez nas usług. Nasi technicy perfekcyjnie znają konfigurację i działanie lodówek. Tysiące godzin przepracowanych na usuwaniu usterek tego typu urządzeń daje nam ogromne doświadczenie i wiedzę pozwalającą na przeprowadzenie sprawnej naprawy. Jeżeli posiadasz zepsutą lodówkę, zadzwoń do nas.

Naprawa piekarników Poznań

Świadczymy serwis pogwarancyjny piekarników na terenie Poznania. Piekarnik jak każde urządzenie elektryczne potrzebuje fachowego i rzetelnego podejścia przy jego naprawie. Nasi serwisanci mają spore doświadczenie w likwidowaniu usterek związanych z działaniem piekarników. Posiadamy uprawnienia niezbędne do naprawy tego typu sprzętów. Dlatego wieloletnia praktyka pozwala nam na skuteczne usuwanie awarii. Jeżeli twój piekarnik nie jest sprawny skontaktuj się z nami.

Naprawa zmywarek Poznań

Zmywarka to chyba jeden z bardziej lubianych urządzeń domowego AGD. Niestety to nie chroni jej przed awariami. Oferujemy pogwarancyjny serwis zmywarek na terenie Poznania i okolic. Z powodu wieloletniej praktyki i dużej liczby wykonanych reperacji, jesteśmy jednym z bardziej doświadczonych zespołów oferujących naprawę zmywarek w Poznaniu. Jeżeli Państwa zmywarka jest uszkodzona, wystarczy do nas zadzwonić i umówić wizytę serwisanta. W rezultacie zajmiemy się sprawnym usunięciem przyczyn awarii i przywrócimy sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa pralek Poznań

Niesprawna pralka to frustrujący problem. Zwłaszcza jeżeli bęben pralki jest pełny a urządzenie przestało działać podczas prania. W takiej sytuacji nie pozostaje nic poza zgłoszeniem awarii w naszym serwisie. W przeważającej części przypadków awarie można usunąć, tym samym przywracając sprzęt do pełnej sprawności. Jeżeli mają Państwo niesprawną pralkę, proszę zadzwonić na naszą infolinie i zamówić serwis, który ją naprawi.

Naprawa kuchenek Poznań

Popsuta kuchenka elektryczna w większości przypadków może zostać przywrócona do pełnej sprawności. Zdajemy sobie sprawę, że nieczynna kuchenka to dokuczliwy problem. Dlatego nasi technicy są przeszkoleni i przygotowani do usunięcia takich awarii. Jeżeli posiadają Państwo niedziałającą kuchenkę wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę serwisanta.

Naprawiamy AGD

Świadczymy usługi pogwarancyjnego serwisu sprzętu AGD. Poniżej znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Zapewniamy również pogotowie techniczne, pod którym kryją się drobne naprawy domowe. Miedzy innymi z zakresu napraw elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie prosimy o kontakt.

Naprawiamy sprzęt AGD większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów AGD.

Podczas serwisu pogwarancyjnego wybieramy oryginalne części zamienne lub wysokiej klasy zamienniki w podobnej cenie. Powierzony nam sprzęt AGD z pewnością będzie użytkowany jeszcze długi czas. Nasz serwis AGD Poznań to pewność efektywnej obsługi. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Dysponujemy szerokim dostępem do części zamiennych, a w razie potrzeby możliwość szybkiego sprowadzenia ich. Zapraszamy do kontaktu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.