Beko

Serwis Beko

Zamów serwis: 570 940 950

Serwisujemy urządzenia marki Beko takich jak pralka, lodówka, zmywarka. Zawsze gdy masz problem z niedziałającym AGD zadzwoń i umów serwisanta.

Beko serwis AGD

Skończyła się gwarancja a twoja lodówka marki Beko nie działa? A może jest to zmywarka, pralka lub inne urządzenie tej firmy. Nie ma obaw, naprawimy twój sprzęt firmy Beko. Wyślij do nas zgłoszenie a błyskawiczne pojawimy się w miejscu awarii. Wyjątkowo prędko i skutecznie naprawimy twoje urządzenie. Co więcej posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawie lodówek,  pralek, zmywarek i innych elektrycznych urządzeń domowego AGD różnych marek.  Jednym słowem jeżeli twój sprzęt jest spod innego znaku również możesz zlecić nam jego naprawę. 

Podsumowując aby zamówić naprawę agd wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. W efekcie tych działań połączysz się z naszym konsultantem, który odbierze od ciebie zgłoszenie. Zazwyczaj w trakcie przeprowadzonej rozmowy dopytamy się o objawy awarii. Biorąc to pod uwagę, technik będzie miał lepsze rozeznanie przed przyjazdem. Dalej ustalicie dogodny termin i godzinę przyjazdu serwisu.

Wreszcie o umówionej porze na miejscu zjawi się nasz pracownik. Oczywiście wszyscy nasi serwisanci zaopatrzeni są w potrzebny sprzęt i urządzenia, które umożliwią naprawę urządzeń marki Beko w twoim domu. Zdecydowanie wszyscy nasi pracownicy to osoby przeszkolone, posiadające szeroką wiedzę i wymagane prerogatywy. Ponieważ cenimy sobie wysoką jakość obsługi w naszym zatrudniamy osoby o wysokiej kulturze osobistej. .

Części zamienne Beko

Nie musisz się martwić o części zamienne. Ponieważ nasz serwis przyjedzie zaopatrzony w elementy eksploatacyjne do urządzenia, które najczęściej są wymieniane. W wyjątkowych okolicznościach przy bardzo rzadkim uszkodzeniu może pojawić się potrzeba zamówienia części z naszej centrali.  Ostatecznie wszystkim się zajmiemy, nie musisz się obawiać o części do twojego urządzenia marki Beko.

Naprawa AGD

Analogicznie do serwisu Beko realizujemy usługi naprawcze innych producentów AGD. W związku z tym, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż Beko, zgłoś się do nas. Jak widać poniżej serwisujemy różne urządzenia agd.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Serwis  pralek i suszarek znanych producentów urządzeń AGD .

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych domowego AGD .

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Pogwarancyjny serwis i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Agd serwis lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nam.

Dostarczamy również usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Co więcej może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Jednym słowem zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Serwis Beko Katowice

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów.

Historia marki Beko sięga roku 1982. Wtedy w garażu na tyłach pewnego domu Düsseldorfie (Niemcy), Berthold Koch rozpoczął pracę nad nowym urządzeniem. Wspomnianego roku Berthold skonstruował pierwszy dren kondensatu z elektronicznym sterowaniem zależnym od poziomu kondensatu. Urządzenie to nazwane zostało – Bekomat. Ten wynalazek okazał się przełomowym odkryciem. Pozwoliło ono na rozwiązanie problemu z uzdatnianiem sprężonego powietrza. Był to również milowy krok na drodze do sukcesu firmy Beko.

Naprawa AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Jak widać wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.