Samsung

Serwis Samsung

Zamów serwis: 570 940 950

Naprawa z dojazdem do domu na miejsce awarii. Zadzwoń i zamów, naprawimy twoją lodówkę, zmywarkę a może pralkę.

Samsung serwis AGD

Oferujemy serwis Samsung dla urządzeń AGD, których okres gwarancji uległ przedawnieniu. Zwykle naprawiamy lodówki, pralki, zmywarki i piekarniki. Zdecydowanie nasz serwis dotyczy również producentów innych marek niż Samsung. W związku z tym, jeśli masz problem z niesprawnym urządzeniem, rozwiążemy go niezależnie od marki twojego sprzętu. W istocie wystarczy, że zadzwonisz na infolinie (lub wyślesz maila). Następnie nasz konsultant umówi dogodny termin przyjazdu serwisanta. W międzyczasie dopyta o objawy awarii, tak aby technik był jeszcze lepiej przygotowany do wizyty. Dalej zgłoszenie gotowe. Teraz wystarczy zaczekać na ustalony termin. Kiedy serwisant przyjedzie na miejsce, przeprowadzi naprawę twojego urządzenia. A trzeba pamiętać, że naprawiamy zmywarki, lodówki, zamrażarki, pralki i piekarniki. W związku z tym wykonamy naprawę każdego dużego urządzenia AGD w twoim domu. 

Części zamienne Samsung

W końcu nie musisz się obawiać o dostępność części zamiennych do twojego urządzenia. Całkowicie zapewniamy wszystkie części zamienne Bosch a nawet innych uznanych producentów. Zawsze gdy przyjedzie serwisant, będzie miał ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze moduły i podzespoły. wreszcie, jeżeli uszkodzeniu ulegnie jakaś część, której nie ma na stanie, sprowadzimy ją z naszego magazynu centralnego.

Naprawa AGD

Analogicznie do serwisu Electrolux wykonujemy usługi serwisu innych producentów AGD. Odtąd, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż Electrolux, możesz zgłosić nam uszkodzenie. Jak widać poniżej serwisujemy różne sprzęty.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Zdecydowanie zamówisz u nas serwis  pralek i suszarek znanych producentów urządzeń AGD .

NAPRAWA KUCHENEK

Oczywiście jest u nas możliwa naprawa kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych domowego AGD .

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Całkowicie pogwarancyjny serwis i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Ogólnie realizujemy serwis AGD lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Oczywiście naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Następny cieknący kran? Tutaj pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Obecnie prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Zawsze gdy jest to potrzebne świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Teraz skontaktuj się z nam.

Dostarczamy również usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Co więcej może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Jednym słowem zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Serwis Samsung Katowice

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów.

Historia firmy Samsung sięga roku 1938. Grupa Samsung jest obecnie jedną z największych południowokoreańskich grup biznesowych (czeboli) zrzeszających przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach,  Jej twórcą jest Lee Byung-chula, który powołał ją do życia jako firmę eksportową. dalej Samsung rozszerzyła swoją działalność także na inne dziedziny. Firma Samsung Electronics powstała w 1969 roku i w pierwszych latach swojej działalności zajmowała się produkcją telewizorów. w końcu pierwszy czarno-biały model telewizora Samsung pojawił się na półkach sklepowych w roku 1970. XX wieku. Po śmierci Lee w 1987 roku, Samsung został podzielony na cztery grupy biznesowe – Grupę Samsung, Shinsegae, CJ Group oraz Hansol.

Naprawa AGD

Ogólnie z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Biorąc pod uwagę te punkty, wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń

Teraz zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.

Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

W skrócie nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

 Zdecydowanie naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.