Electrolux

Serwis Electrolux

Zamów serwis: 570 940 950

W końcu znalazłeś swój pogwarancyjny serwis Electrolux dla urządzeń agd: pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki i inne. W rzeczywistości serwisujemy również produkty innych marek.

Electrolux serwis AGD

Jednym słowem zapraszamy do kontaktu w sprawie serwisu urządzeń Electrolux. Jak widać naprawiamy lodówki, zmywarki, pralki i inne sprzęty AGD tej marki. Bezzwłocznie i sprawnie usuwamy awarię. Ponieważ  nasz serwis dojeżdża na miejsce awarii, nie zabiera urządzeń do warsztatu. Trzeba zwrócić uwagę, że naprawiamy również sprzęty innych marek AGD. Dlatego możesz do nas zadzwonić nawet jeżeli twoje urządzenie nie jest oznaczone plakietką Electrolux.

Zatem aby zamówić serwis wystarczy wysłać zgłoszenie drogą mailową lub zadzwonić na naszą infolinię. W efekcie na twoją wiadomość odpowie nasz konsultant. Zazwyczaj odbędzie się to drogą telefoniczną, podczas której wspólnie ustalicie godziny przyjazdu serwisu. 

Wreszcie nasz mobilny punkt serwisowy dojedzie na miejsce w określonym czasie. Oczywiście nasz pracownik posiada niezbędny sprzęt i narzędzia, które umożliwią naprawę urządzenia marki Electrolux na miejscu. Biorąc pod uwagę te punkty, zdecydowanie wszyscy nasi serwisanci AGD to osoby przeszkolone, posiadające szeroką wiedzę i niezbędne uprawnienia. 

Części zamienne Electrolux

Tymczasem nie martw się o części zamienne. W końcu nasz serwis jest zaopatrzony w niezbędne materiały eksploatacyjne i części do wymiany. Skutkiem tego razem z serwisem otrzymujesz pełen pakiet. Zatem serwis wymieni niedziałającą część na nową. Z tego powodu nie musisz się martwić o części zamienne do urządzenia. Podsumowując w naszym zespole pracują osoby o wysokiej kulturze osobistej. Dlatego możesz liczyć na sprawną i miłą obsługę. Ponieważ cenimy sobie wysoką jakość obsługi.

Naprawa AGD

Analogicznie do serwisu Electrolux wykonujemy usługi serwisu innych producentów AGD. Odtąd, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż Electrolux, możesz zgłosić nam uszkodzenie. Jak widać poniżej serwisujemy różne sprzęty.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Zdecydowanie zamówisz u nas serwis  pralek i suszarek znanych producentów urządzeń AGD .

NAPRAWA KUCHENEK

Oczywiście jest u nas możliwa naprawa kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych domowego AGD .

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Całkowicie pogwarancyjny serwis i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Ogólnie realizujemy serwis AGD lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Oczywiście naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Następny cieknący kran? Tutaj pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Obecnie prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Zawsze gdy jest to potrzebne świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Teraz skontaktuj się z nam.

Obecnie dostarczamy również usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Oprócz tego może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Jednym słowem zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Serwis Electrolux Katowice

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

W centrum naszych działań jest pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów.

W skrócie historia marki Electrolux sięga roku 1919. W tym czasie szwedzki przedsiębiorca, Axel Wenner-Gren założył firmę. Jednak historia zaczęła się jeszcze wcześniej. W 1908 roku Wenner-Gren odwiedza Wiedeń. Skutkiem tego podczas spaceru po stolicy Austrii zauważa w witrynie sklepowej potężne, 20-kilogramowe urządzenie w kształcie beczki. W tym wypadku był to odkurzacz. W tym wypadku  Axel zainspirował się do stworzenia lżejszego rozwiązania, które lepiej wpasowywało się w potrzeby konsumentów. Ostatecznie stało się motywacją do stworzenia firmy Electrolux. Z tym zamiarem już w 1921 roku Wenner-Gren zaprezentował elegancki model odkurzacza Lux V, ważący jak na owe czasy zaledwie 5 kilogramów. Mianowicie był to pierwszy w pełni mobilny odkurzacz, który na zawsze odmienił sprzątanie domu. W międzyczasie innym przełomowym wynalazkiem Electrolux okazała się lodówka D-Fridge wprowadzona na rynek w 1925 roku. Konkretnie zastosowana nowatorska technologia umożliwiła zredukowanie poziomu hałasu pracy lodówki i zmniejszenie jej rozmiaru. Zatem dzisiaj Electrolux jest jednym z liderów produkcji sprzętu AGD na świecie.

Naprawa AGD

Ogólnie z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Biorąc pod uwagę te punkty, wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń

Teraz zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.

Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

W skrócie nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

 Zdecydowanie naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.