Bosch

Serwis Bosch

Zamów serwis: 570 940 950

Twój ulubiony serwis Bosch dla pogwarancyjnej naprawy urządzeń agd: pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki i inne. W rzeczywistości serwisujemy również produkty innych marek.

Bosch naprawa sprzętu AGD

Serwis AGD Bosch wykonuje pogwarancyjną naprawę sprzętu marki Bosch. A tym samym świadczymy usługi naprawy urządzeń, na które skończyła się gwarancja producenta. Dlatego nie musisz posiadać karty gwarancyjnej i tak naprawimy twój sprzęt AGD. Jeżeli przestała działać lodówka, pralka czy zmywarka, bądź spokojny. Pierwsza rzecz do zapamiętania to nasz numer telefonu. W rezultacie nasi serwisanci otrzymają zgłoszenie. Pamiętaj, że mają oni duże doświadczenie w naprawie usterek tych sprzętów. Zatem wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię, opiszesz objawy awarii, podasz miejsce dojazdu technika i umówisz termin kiedy ma się pojawić.

Naprawa sprzętów AGD z dojazdem do domu

Teraz możesz spokojnie czekać aż serwisant pojawi się we wskazanym czasie i naprawi niedziałające urządzenie. Ponieważ AGDserwis to lider w dziedzinie naprawy sprzętu AGD na terenie Polski. Zatem jesteśmy największą siecią naprawy urządzeń AGD w Polsce. Wreszcie posiadamy ustandaryzowane procesy, które pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości po najlepszej cenie. skutkiem tego nie musisz dbać o części zamienne do swojego zepsutego urządzenia. w rzeczywistości niezależnie od tego czy będzie to marka Bosch czy inny producent. Bezzwołocznie zapewnimy Tobie nowe części zamienne i akcesoria. w końcu to wszystko sprawia, że zajmujemy się serwisem od A do Z.

Części zamienne Bosch

Zapewniamy części zamienne do pralek, zmywarek, lodówek i innych urządzeń niemieckiej marki Bosch. Dzięki temu nie musisz martwić się o zakup części do swojego zepsutego urządzenia. Ogólnie rzecz biorąc nasz serwisant ma ze sobą najczęściej psujące się moduły i akcesoria. w rezultacie gdy zajdzie potrzeba, niesprawna część zostanie dosłana z magazynu centralnego firmy. Podsumowując, jesteśmy szczęśliwi, że możemy pomóc Ci w odzyskaniu sprawności twojego urządzenia.

Naprawa AGD

Analogicznie do serwisu Electrolux wykonujemy usługi serwisu innych producentów AGD. Odtąd, jeżeli masz zepsuty inny sprzęt niż Electrolux, możesz zgłosić nam uszkodzenie. Jak widać poniżej serwisujemy różne sprzęty.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Zdecydowanie zamówisz u nas serwis  pralek i suszarek znanych producentów urządzeń AGD .

NAPRAWA KUCHENEK

Oczywiście jest u nas możliwa naprawa kuchenek elektrycznych i płyt indukcyjnych domowego AGD .

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Całkowicie pogwarancyjny serwis i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Ogólnie realizujemy serwis AGD lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Oczywiście naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Następny cieknący kran? Tutaj pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych.

SERWIS KLIMATYZACJI

Obecnie prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Zawsze gdy jest to potrzebne świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Teraz skontaktuj się z nam.

Dostarczamy również usługę pogotowia technicznego, dzięki którem możesz zgłaszać inne nietypowe usterki i naprawy. Co więcej może to być np. cieknący kran czy usuwanie awarii wodno – kanalizacyjnej. Jednym słowem zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Serwis Bosch Katowice

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa urządzeń AGD takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów.

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. W rzeczywistości były to narodziny firmy, która dzisiaj sprzedaje AGD na całym świecie. Zdecydowanie od samego początku firmę charakteryzowały siła innowacyjności i zaangażowanie społeczne. W istocie Robert Bosch był myślicielem politycznym, skłonnym do wybuchów emocji, wizjonerem i ostrożnym ojcem. Jak zauważono zwykł mawiać: „nie zapominaj nigdy o człowieczeństwie i szanuj ludzką godność podczas postępowania z innymi”. Jednym słowem firma i Robert Bosch Stiftung noszą jego ślady do dziś. 

Naprawa AGD

Ogólnie z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Biorąc pod uwagę te punkty, wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń

Teraz zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.

Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

W skrócie nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

 Zdecydowanie naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.