Naprawa zmywarek

Serwis zmywarek

Zamów serwis: 570 940 950

Konserwacja i serwis zmywarek. Naprawiamy zmywarki większości marek dostępnych na rynku. Zadzwoń i umów serwisanta.

naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek

Cieknąca woda w zmywarce, wycieki spod uszczelek, zmywarka przerywa cykl? Niezależnie od tego z jakim problemem się zmagasz, nasz serwisant pomoże w rozwiązaniu każdego problemu z niesprawną zmywarką. Specjalizujemy się szczególnie w trudnych usterkach zmywarek, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Większość z nas lubi spędzać każdą wolną chwilę w sposób przyjemny, relaksując się lub odpoczywając w mniej lub bardziej aktywny sposób. Na to wszystko potrzebujemy jednak czasu. Właśnie z tego powodu lubimy urządzenia, które pomagają nam go zaoszczędzić. Jednym z takich sprzętów jest zmywarka, która potrafi ułatwić życie. Ale przede wszystkim oszczędza nam czas. który trzeba byłoby poświęcić na ręczne zmywanie naczyń. Podobnie jak każde inne urządzenie AGD, również zmywarka narażona jest na awarie związane ze zwykłą codzienną eksploatacją. Z tego powodu może się zdarzyć, że zmywarka przestanie działać.

W takiej sytuacji nie musimy od razu kupować nowej zmywarki lub wracać do starej sprawdzonej metody ręcznego zmywania naczyń. Z jednej strony wiąże się to z koniecznością wydania znacznej sumy na nową zmywarkę. Z drugiej strony powrót do ręcznego zmywania wiąże się z utratą naszego cennego czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na bardziej interesujące nas zajęcia. Spędzić je z rodziną lub przyjaciółmi. Z tego powodu znacznie lepiej zlecić naprawę zmywarki w naszym serwisie AGD. Dzięki temu w większości przypadków zmywarka po przeprowadzonej naprawie, będzie nam służyć jeszcze przez długie lata. A to w końcowym rozrachunku oszczędzi niepotrzebnych wydatków zakup nowej zmywarki.

Serwis zmywarek – serwis AGD

W momencie kiedy zmywarka ulegnie awarii lub przestanie działać należy skontaktować się z naszym serwisem AGD. W takim przypadku najlepiej zadzwonić na naszą infolinią. Kolejną możliwością wezwania serwisanta jest zgłoszenie e-mailem. W przypadku kiedy kontakt nastąpił telefonicznie, pracownik infolinii przyjmie zgłoszenie i bezzwłocznie umówi wizytę serwisanta. W podobny sposób procedura wygląda w przypadku jeżeli kontakt nastąpił drogą mailową. Z tą różnicą, że to my do Państwa odzwonimy lub skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów wizyty serwisu zmywarki. Aby usprawnić nasze działania w przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie marki urządzenia i jeżeli to możliwe opisanie awarii. W celu ułatwienia kontaktu prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu do Państwa. Po ustaleniu terminu wizyty serwisowej, nasz fachowiec przyjedzie i naprawi uszkodzoną zmywarkę.

Naprawiamy AGD

Analogicznie do usług serwisu zmywarek do naczyń, nasz serwis AGD świadczy naprawy innych urządzeń AGD. W związku z tym, możesz naprawić więcej uszkodzonych urządzeń AGD podczas jednej wizyty. Zobacz inne urządzenia AGD serwisowane przez naszych techników.

Naprawa pralek
NAPRAWA PRALEK

Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek i suszarek znanych producentów sprzętu AGD.

NAPRAWA KUCHENEK

Naprawa kuchenek elektrycznych większości domowych producentów urządzeń AGD.

Naprawa zmywarek
NAPRAWA ZMYWAREK

Serwis pogwarancyjny i naprawa zmywarek i innych urządzeń AGD w twojej kuchni.

Naprawa lodówek
NAPRAWA LODÓWEK

Naprawa lodówek, zamrażarek oraz innego sprzętu chłodniczego w twoim domu.

Naprawa piekarników
NAPRAWA PIEKARNIKÓW

Naprawiamy piekarniki elektryczne i inne niesprawne urządzenia AGD w twojej kuchni.

Pogotowie techniczne
POGOTOWIE TECHNICZNE

Cieknący kran? Pomożemy Tobie w rozwiązaniu tych i innych problemów technicznych w twoim domu.

SERWIS KLIMATYZACJI

Sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.  Wycena i doradztwo GRATIS!

SERWIS AGD

Świadczymy inne usługi z zakresu serwisu AGD. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Nasza firma oferuje dodatkowo usługę pogotowia technicznego, dzięki której możesz zgłaszać nietypowe usterki i naprawy. Może to być np. pęknięta rura, kapiący kaloryfer czy inne awarie wodno – kanalizacyjne. Zadzwoń do nas i porozmawiaj z konsultantem o tym jakie naprawy chciałbyś zlecić.

Naprawiamy zmywarki większości producentów

thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Pogwarancyjna naprawa zmywarek takich firm jak: Philips, Bosch , Beko, Delonghi, Electrolux, Whirlpool, Amica, Gorenje, Candy, Miele, Daewoo, Candy, Brandt, Ariston, Polar i innych producentów zmywarek.

AGDserwis.eu wykonuje usługi w zakresie naprawy i serwisu zmywarek do naczyń i innego domowego sprzętu AGD. Nasz serwis cały czas rozszerza obszar działania. Prowadzimy pogwarancyjny serwis zmywarek różnych marek i producentów. Z uwagi na to, że równolegle dostarczamy części zamienne do zmywarek, nasz magazyn wypełniony jest najniezbędniejszymi elementami wykorzystywanymi przy reperowaniu zmywarek. W związku z tym oferujemy konkurencyjne ceny elementów i podzespołów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów możemy zaoferować do wykonywanych przez nas napraw, części zamienne zarówno oryginalne jak i pełnowartościowe zamienniki w atrakcyjnych cenach. Zapasy magazynowe i dostęp do części pozwala na wykonanie większość napraw zmywarek na miejscu u klienta. Pomimo tego posiadamy również dobrze wyposażony warsztat z szerokim zapleczem technicznym. Dzięki temu w przypadku trudnych i skomplikowanych usterek możemy przetransportować zmywarkę do warsztatu i wykonać naprawę na miejscu.

Zleć naprawę AGD

Z nami szybko i sprawnie zlecisz naprawę uszkodzonego sprzętu AGD. Wystarczą 3 kroki.
Telefon AGD
1 
Zadzwoń
Zadzwoń pod numer 570 940 950 lub napisz wiadomość na adres email i porozmawiaj z naszym konsultantem, który umówi serwisanta.
Serwisant AGD
2 
Wizyta serwisanta

Nasz serwisant przyjedzie pod wskazany adres i dokona oceny sytuacji, oszacuje wartość części do naprawy oraz wyceny serwisu sprzętu AGD.

Pralka AGD
3 
Naprawa AGD

Naprawimy sprzęt AGD, wymienimy zużyte podzespoły, dając Tobie aż dwa lata gwarancji na części użyte przy naprawie usterki.